'Solskjaer drijft Lukaku richting absolute droomtransfer'

door
'Solskjaer drijft Lukaku richting absolute droomtransfer'

Manchester United leek haast onklopbaar toen Ole Gunnar Solskjaer het roer net overnam, maar inmiddels is er toch weer wat roest op de machine gekomen. De Noor zou dan ook beseffen dat er meer nodig is om komende seizoen voor de hoofdprijzen mee te doen. En daarom plant hij naar verluidt een groots transferoffensief.


Na de Champions League-uitschakeling van afgelopen week liet Solskjaer verstaan dat hij 'jaren nodig heeft om op het niveau van FC Barcelona te komen'. En dat de club voor een 'gigantische wederopbouw' staat. Met andere woorden: er zal in de komende mercato's fors geïnvesteerd worden. Maar dan moeten er wel eerst spelers verkocht worden om extra inkomsten te genereren en ruimte te creëren binnen het salarisbudget.

The Daily Telegraph schrijft op zaterdag dat Romelu Lukaku alvast één van de grootste slachtoffers van de plannen van Solskjaer wordt. United zou bereid zijn om naar elk interessant voorstel te luisteren dat op de Rode Duivel binnenkomt, de club zou in de onderhandelingen ook niet te moeilijk doen. Maar ook Lukaku zelf zou niet weigerachtig staan tegenover een transfer.

En dat is niet verwonderlijk gezien de clubs die interesse hebben. Inter Milaan wordt al een tijdje genoemd, maar The Daily Telegraph schuift nog twee tot de verbeelding sprekende namen naar voren: Bayern München en Paris Saint-Germain. Hoe concreet die vermeende interesse is, is niet bekend.

LEES OOK: Lukaku zorgt voor zeer pijnlijk moment op Nederlandse tv

Indien Lukaku zou kunnen kiezen, wat zou u hem aanraden?

Meest recent

Zorgen om grote naam Anderlecht: "Waar zit hij?"

Er komt bij Anderlecht maar geen regelmaat in de prestaties dit seizoen. Dat bleek nog maar eens op ...

74
74
Hasi scherp na wanprestatie: "Een catastrofe"

Anderlecht heeft vrijdag in Charleroi een zeer pijnlijke avond beleefd. Het slaagde er alweer niet ...

73
73
'Club gaat transferstrijd aan met Como en Leverkusen'

Club Brugge heeft zich in de zomer nog grondig versterkt, maar lijkt nu al bezig te zijn met het ...

46
46
Milan kan vernedering tegen laagvlieger net vermijden

In de Serie A dreigt AC Milan na amper een week zijn kopppositie alweer af te moeten staan. De ...

19
19
Anderlecht met billen bloot op Mambourg en lost rol bovenin

Anderlecht lijkt bovenaan de rol helemaal te moeten lossen. Het kan de kloof met de top twee al zien ...

140
140
Degradatie dreigt voor Red Flames na pijnlijke avond

De Red Flames hebben vrijdagavond een zeer slechte zaak gedaan. Ze beleefden een pijnlijke avond in ...

47
47
Lierse wint weer niet, Jong AA Gent kan niet bevestigen

Vrijdagavond stonden in de Challenger Pro League al de eerste twee wedstrijden van de elfde speeldag ...

15
15
Ziet Zulte Waregem uitblinker gratis vertrekken?

Zulte Waregem stuntte vorige week door AA Gent met 4-1 te verslaan. Na een lastige start is de ...

143
143
Anderlecht stelt alweer teleur: "Wordt zijn laatste match"

Anderlecht raakte vorige week niet voorbij STVV en heeft vrijdagavond dus iets recht te zetten. Het ...

398
398
'Anderlecht mengt zich in transferstrijd om sensatie'

Anderlecht gaat vrijdagavond in Charleroi op zoek naar de drie punten, want die hebben ze absoluut ...

110
110
Standard krijgt alsnog stevige domper te verwerken

Standard blikt terug op een woelige week, nadat het vorig weekend zijn wedstrijd tegen Antwerp ...

91
91
'Domper voor Duivels: sterkhouder out voor november'

De Rode Duivels moeten in november nog de laatste loodjes leggen om kwalificatie voor het WK over de ...

106
106
Charleroi-RSCA: Hasi kiest voor deze elf namen

RSC Anderlecht staat voor een cruciaal duel tegen Sporting Charleroi. Winnen is broodnodig, anders ...

79
79
Wils steeds meer onder druk: wat zegt de coach?

Royal Antwerp FC staat onder zware druk. Zondag ontvangen ze Club Brugge en dat is altijd een zeer ...

52
52
'Zirkzee verlaat Man Utd: zes clubs in de running'

Joshua Zirkzee gaat Manchester United in de wintermercato wellicht verlaten. Trainer Ruben Amorim is ...

50
50
Club Brugge op hete kolen: vertraging in stadiondossier

Club Brugge heeft weinig tijd om te bekomen van de pandoering tegen Bayern München, want binnen ...

755
755
'Overmars versus Bayat: Wils out, De Mil in bij Antwerp?'

Mehdi Bayat liet hem niet naar Union vertrekken, maar dat Rik De Mil vroeg of laat Charleroi zal ...

317
317
Napoli in shock: De Bruyne zet heel Italië plots op zijn kop

Italië kookt en Kevin De Bruyne krijgt zware kritiek, maar is dat wel terecht? De Italiaanse ...

380
380
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg AA Gent

Na de blamage tegen Zulte Waregem moet AA Gent in eigen huis de rug zien te rechten tegen Standard. ...

180
180
Hasi hakt knopen door: dubbele comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht trapt vrijdag de twaalfde speeldag op gang op het veld van Charleroi. Na een magere ...

186
186
Wils baalt: blessuregolf Antwerp eist volgend slachtoffer

Na een schamele twee op 18 is het vijf voor 12 bij Antwerp, waar uitgerekend nu aartsrivaal Club ...

343
343
'Buitenkans voor Club Brugge: topaanwinst in januari?'

Club Brugge hoopt de zware nederlaag tegen Bayern München zondag door te spoelen met een zege ...

335
335
Radja Nainggolan op heterdaad betrapt: "Waarom niet?"

Voormalig Rode Duivel Radja Nainggolan dook deze week op in het populaire VIER-programma De Slimste ...

148
148
Anderlecht maakt 'nieuwe' directeur Neerpede bekend

Ruim een week geleden maakte RSC Anderlecht de comeback van Michael Verschueren en Kenneth ...

203
203
Westerlo in zak en as na harde boycot KRC Genk

Westerlo en KRC Genk bekampen elkaar begin volgende maand, maar er zijn maar een beperkt aantal ...

330
330

Meer sportnieuws