Juan Arango is opgenomen in de wedstrijdselectie van Borussia Mönchengladbach voor het competitieduel van komende zaterdag in Bremen met Werder Bremen. De Venezolaanse verdediger keerde afgelopen week met een kuitblessure terug van de
WK-kwalificatiewedstrijd van zijn land tegen Ecuador (1-1).
In de afsluitende training in aanloop naar de wedstrijd met Bremen is er kritisch gekeken naar de kuit van Arango. Uiteindelijk is gebleken dat de linkerverdediger voldoende hersteld is van de blessure en zodoende dus mee kan doen in de wedstrijd in zaterdagavond.
Doelman Christofer Heimeroth is daarentegen niet beschikbaar voor Mönchengladbach. De sluitpost heeft last van een griepje en wordt in de wedstrijdselectie voor het treffen met
Die Grün-Weißen vervangen door derde doelman Janis Blaswich. De jongeling tekende in oktober een profcontract bij de club.
LEES OOK:
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'