Hein haalt ook spijkerhard uit naar RSCA-spelers: "Gewoon te zwak"

561
Hein haalt ook spijkerhard uit naar RSCA-spelers:

Hein Vanhaezebrouck nam het bestuur van Anderlecht, en dan voornamelijk Marc Coucke, serieus op de korrel in een interview met de Belgische pers. Ook enkele ex-spelers van hem moeten eraan geloven.

Zo legt HNBL hem voor dat enkele spelers, zoals Morioka en Najar, klaagden over het trainingsregime. Daar had Vanhaezebrouck een pasklaar antwoord voor: (verontwaardigd) “Een paar gasten die naar hun zin te weinig hebben gespeeld, hebben achteraf over mij geklaagd, ja. De jonge gasten die veel hebben bijgeleerd, niet hoor. En diegenen die bij mij niet zijn geslaagd, kan je op één hand tellen.” Stelt hij namelijk.

Om voorts Morioka, nu intussen bij Charleroi, én Obradovic nog een serieuze veeg uit de pan te geven: “Over Morioka: als ze bij Kortrijk en Gent mijn looplijnen konden uitvoeren, mag ik dat dan niet verwachten bij Anderlecht? Ik zeg je: Morioka speelt nooit meer op het hoogste niveau.”

“En Najar was op die 14 maanden 10 maanden geblesseerd, dan is het normaal dat je veel moet lopen. Neem er Obradovic bij. Michael Verschueren zei laatst: Hoe kan het dat Hein hem niet wilde? Wel, heb je de match zaterdag tegen Genk gezien? Amai!”

Daarbovenop had hij ook nog wat te melden over de nieuwste RSCA-aanwinst Zulj: "Zulj had ik niet genomen. Maar Bolasie vind ik een rare, maar een goeie. Acties én scoren.”


LEES OOK: Hein Vanhaezebrouck fileert ex-Club speler tot op het bot

Is Morioka te zwak voor de Belgische top?

Meest recent

Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

7
7
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

69
69
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

64
64
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

168
168
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

162
162
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

50
50
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

354
354
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

320
320
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

163
163
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

123
123
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

110
110
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

188
188
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

184
184
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1590
1590
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

377
377
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

299
299
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

321
321
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

92
92
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

228
228
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

246
246
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

106
106
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

82
82

Meer sportnieuws