Bondscoach Marc Wilmots heeft blessurezorgen voor het
WK-kwalificatieduel van komende vrijdag in en tegen Servië. Zo haakte Marouane Fellaini dinsdag definitief af en zijn Axel Witsel en Vincent Kompany onzeker. Wanneer deze laatste niet speelklaar geraakt, zijn de Belgische fans van mening dat Jan Vertonghen zijn plaats moet innemen.
Dat blijkt uit een poll die
VoetbalNieuws organiseerde op Facebook. De verdediger van Tottenham Hotspur kreeg tot nu toe 398 van de 830 voorkeursstemmen ofwel zo’n 48 procent. Het gat met de nummer twee, Nicolas Lombaerts, is echter niet zo groot. De ex-Gentenaar kreeg reeds 310 stemmen of 37 procent.
Toby Alderweireld, Daniel Van Buyten en Laurent Ciman volgen op grote afstand met respectievelijk zeven, vijf en twee procent. Dat Wilmots de mening van het Belgische publiek zal volgen, lijkt onwaarschijnlijk aangezien hij reeds verklaarde dat Van Buyten een plaats in de defensie krijgt bij afwezigheid van Kompany.
Uitslag poll: Wie zou vrijdag Kompany moeten vervangen als centrale verdediger bij de Rode Duivels?
1. Jan Vertonghen
2. Nicolas Lombaerts
3. Toby Alderweireld
4. Daniel Van Buyten
5. Laurent Ciman
Stemmen kan nog steeds via de Facebook-pagina van VoetbalNieuws.be.
LEES OOK:
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'