Liverpool beleeft de slechtste seizoenstart uit de clubhistorie sinds 1911. Afgelopen weekeinde verloor de formatie van trainer Brendan Rodgers met 2-1 van het Manchester United van Robin van Persie. Daardoor bezitten
The Reds slechts twee punten na de eerste vijf duels in Premier League.
De ploeg uit Liverpool staat daarmee op de achttiende plaats in de
Engelse competitie. Daardoor is dit de slechtste competitiestart sinds 1911 te noemen. Toen, meer dan honderd jaar geleden, bezat Liverpool ook slechts twee punten na vijf duels. Destijds eindigde de club op de zeventiende stek.
Het is ook voor het eerst sinds de intreding van de Premier League in het seizoen 1992/1993 dat Liverpool geen van de eerste vijf wedstrijden winnend afsloot. De vorige jaargang begonnen
The Reds overigens ook matig aan het seizoen. Toen stond ploeg van onder meer Luis Suárez op de zestiende plaats met vier punten.
LEES OOK:
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'