De Britse pers rouwt niet na de beslissing van John Terry om niet meer uit te komen voor de nationale ploeg van Engeland. Maandag gaf de mandekker aan zich niet meer beschikbaar te stellen. De mandekker, die in clubverband uitkomt voor Chelsea, besloot dat nadat de FA de strafzaak wegens vermeend racisme doorzette.
"78 interlands, maar geen tranen. Hij is een van de beste verdedigers die we hebben, maar de fans beginnen genoeg van hem te krijgen", zo berichtte
The Sun. "Terry's loopbaan heeft iets van een soap. En dan hebben we het over een soap die de meeste mensen niet langer leuk vinden."
"Door het laatste incident dat Terry heeft veroorzaakt, is het voetbal aangetast. Ongetwijfeld heeft hij zondag de moeilijkste beslissing van zijn loopbaan genomen. Maar het was wel de juiste beslissing", aldus
The Times.