'Pozuelo vraagt bedenktijd, Genk wacht bang af'

door
'Pozuelo vraagt bedenktijd, Genk wacht bang af'

KRC Genk rondde afgelopen weekend zijn winterstage af en kan zich vanaf nu focussen op de Limburgse derby tegen STVV aan van aanstaande vrijdag. Maar ondertussen blijft de situatie van Alejandro Pozuelo voor onzekerheid zorgen. De Spaanse draaischijf heeft nog steeds geen beslissing genomen over de lucratieve aanbieding van Al-Ahli.


En dat is op zich niet zo verwonderlijk. Volgens Het Laatste Nieuws kan Pozuelo in Saudi-Arabië immers een netto jaarsalaris van 3 miljoen euro gaan verdienen. Zelfs als hij ingaat op de contractverbetering die Genk hem aanbiedt, komt zijn loon nog niet in de buurt van dat bedrag. Begin deze week hoopt de club toch op uitsluitsel in dit dossier.

UPDATE 15/01
De transfersoap rond Pozuelo heeft zijn einde nog niet bereikt. De Spanjaard blijft zijn hoofd breken over de lucratieve aanbieding uit het Midden-Oosten. Hij zou dan ook om enkele dagen extra bedenktijd hebben gevraagd aan Genk. "Hij ligt nog steeds in de knoop met zichzelf en heeft zelfs nog een paar dagen extra bedenktijd gevraagd. Kiest hij voor het grote geld bij Al-Ahli in Saoedi-Arabië of strijdt hij met Genk voor de landstitel om zo de eerste trofee uit zijn carrière te pakken?", schrijft Het Laatste Nieuws.

Het is dus duidelijk dat een vertrek wel degelijk een grote optie is. Maandag sloeg de schrik bij de supporters al toe toen bleek dat Pozuelo niet op training verscheen. De Spanjaard was echter wel degelijk op de club en liet zich verzorgen aan zijn stramme hamstrings. Dinsdag sluit hij normaal gezien weer aan bij de groep.

LEES OOK: 'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Pozuelo moet voor de competitiestart duidelijkheid voorzien ...

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

73
73
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

21
21
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

13
13
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

22
22
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

250
250
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

40
40
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

372
372
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

177
177
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

321
321
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

311
311
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

318
318
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1199
1199
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

414
414
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

691
691
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

314
314
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

403
403
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

979
979
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

463
463
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

480
480
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

91
91
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

60
60
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

355
355
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

140
140
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

127
127
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22

Meer sportnieuws