'Pozuelo vraagt bedenktijd, Genk wacht bang af'

397 stemmen
'Pozuelo vraagt bedenktijd, Genk wacht bang af'

KRC Genk rondde afgelopen weekend zijn winterstage af en kan zich vanaf nu focussen op de Limburgse derby tegen STVV aan van aanstaande vrijdag. Maar ondertussen blijft de situatie van Alejandro Pozuelo voor onzekerheid zorgen. De Spaanse draaischijf heeft nog steeds geen beslissing genomen over de lucratieve aanbieding van Al-Ahli.


En dat is op zich niet zo verwonderlijk. Volgens Het Laatste Nieuws kan Pozuelo in Saudi-Arabië immers een netto jaarsalaris van 3 miljoen euro gaan verdienen. Zelfs als hij ingaat op de contractverbetering die Genk hem aanbiedt, komt zijn loon nog niet in de buurt van dat bedrag. Begin deze week hoopt de club toch op uitsluitsel in dit dossier.

UPDATE 15/01
De transfersoap rond Pozuelo heeft zijn einde nog niet bereikt. De Spanjaard blijft zijn hoofd breken over de lucratieve aanbieding uit het Midden-Oosten. Hij zou dan ook om enkele dagen extra bedenktijd hebben gevraagd aan Genk. "Hij ligt nog steeds in de knoop met zichzelf en heeft zelfs nog een paar dagen extra bedenktijd gevraagd. Kiest hij voor het grote geld bij Al-Ahli in Saoedi-Arabië of strijdt hij met Genk voor de landstitel om zo de eerste trofee uit zijn carrière te pakken?", schrijft Het Laatste Nieuws.

Het is dus duidelijk dat een vertrek wel degelijk een grote optie is. Maandag sloeg de schrik bij de supporters al toe toen bleek dat Pozuelo niet op training verscheen. De Spanjaard was echter wel degelijk op de club en liet zich verzorgen aan zijn stramme hamstrings. Dinsdag sluit hij normaal gezien weer aan bij de groep.

LEES OOK: 'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

Pozuelo moet voor de competitiestart duidelijkheid voorzien ...

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

135
135
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

32
32
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

155
155
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

256
256
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

313
313
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

195
195
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

256
256
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

148
148
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

142
142
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

292
292
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

281
281
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

118
118
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

43
43
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

91
91
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

601
601
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

207
207
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

450
450
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

549
549
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

187
187
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

102
102
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

247
247
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

161
161
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

95
95
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

344
344
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

261
261

Meer sportnieuws