'Pozuelo vraagt bedenktijd, Genk wacht bang af'

door
'Pozuelo vraagt bedenktijd, Genk wacht bang af'

KRC Genk rondde afgelopen weekend zijn winterstage af en kan zich vanaf nu focussen op de Limburgse derby tegen STVV aan van aanstaande vrijdag. Maar ondertussen blijft de situatie van Alejandro Pozuelo voor onzekerheid zorgen. De Spaanse draaischijf heeft nog steeds geen beslissing genomen over de lucratieve aanbieding van Al-Ahli.


En dat is op zich niet zo verwonderlijk. Volgens Het Laatste Nieuws kan Pozuelo in Saudi-Arabië immers een netto jaarsalaris van 3 miljoen euro gaan verdienen. Zelfs als hij ingaat op de contractverbetering die Genk hem aanbiedt, komt zijn loon nog niet in de buurt van dat bedrag. Begin deze week hoopt de club toch op uitsluitsel in dit dossier.

UPDATE 15/01
De transfersoap rond Pozuelo heeft zijn einde nog niet bereikt. De Spanjaard blijft zijn hoofd breken over de lucratieve aanbieding uit het Midden-Oosten. Hij zou dan ook om enkele dagen extra bedenktijd hebben gevraagd aan Genk. "Hij ligt nog steeds in de knoop met zichzelf en heeft zelfs nog een paar dagen extra bedenktijd gevraagd. Kiest hij voor het grote geld bij Al-Ahli in Saoedi-Arabië of strijdt hij met Genk voor de landstitel om zo de eerste trofee uit zijn carrière te pakken?", schrijft Het Laatste Nieuws.

Het is dus duidelijk dat een vertrek wel degelijk een grote optie is. Maandag sloeg de schrik bij de supporters al toe toen bleek dat Pozuelo niet op training verscheen. De Spanjaard was echter wel degelijk op de club en liet zich verzorgen aan zijn stramme hamstrings. Dinsdag sluit hij normaal gezien weer aan bij de groep.

LEES OOK: KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

Pozuelo moet voor de competitiestart duidelijkheid voorzien ...

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

16
16
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

24
24
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

110
110
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

21
21
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

8
8
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

274
274
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

331
331
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

64
64
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

273
273
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

234
234
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

160
160
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

276
276
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

130
130
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

347
347
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

234
234
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

279
279
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

394
394
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

68
68
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

185
185
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

149
149
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

281
281

Meer sportnieuws