De trainer van het Belgische Germinal Beerschot, Jos Daerden, wil zondag winnen van
Anderlecht. GBA behaalde negen punten uit negen duels, dus de oefenmeester heeft geen enkele reden om bang te zijn van de vice-kampioen.
"Ik vond hier een groep met twijfels", begint Daerden in
Het Laatste Nieuws. "Daarom was de eerste zege tegen Lokeren heel belangrijk. Ik heb geleerd uit mijn eerste passage bij Germinal Beerschot. Ik hou nu meer rekening met enkele zaken. Ik voel me goed bij deze club. Alles ademt voetbal uit bij Germinal Beerschot."
Daerden zou graag de drie punten meenemen naar Antwerpen. "Zij hebben kwaliteit, maar wij ook. Dat zal ik mijn spelers ook duidelijk maken. Misschien zullen ze ons naar achteren duwen, maar dat is de intentie niet. We gaan naar Anderlecht om te winnen."
Jelle van Damme wil de drie punten dan weer in Brussel houden. De verdediger van Anderlecht wil winnen tegen GBA, Ajax en
Club Brugge. "Ik wil drie keer winnen", begint Van Damme. "In Moeskroen waren we niet fris, maar dat mag geen excuus zijn. Alleen de drie punten en de leidersplaats waren positief. We moeten opnieuw gretiger zijn, want we staan voor een belangrijke week."
"Het is misschien gedurfd, maar we moeten Germinal Beerschot én Ajax kloppen. Tegen Club Brugge spelen we misschien om de eerste plaats. Dat is altijd leuk", besloot Van Damme.