Zlatan Ibrahimovic is nadrukkelijk gelinkt aan een terugkeer naar AC Milan, maar LA Galaxy is niet van plan om de 37-jarige aanvaller zomaar te laten gaan. De Amerikanen ondernemen zelf ook actie.
Ibrahimovic kan naar verluidt voor anderhalf jaar tekenen in Milaan. De Italianen willen de oud-Ajacied overtuigen met een salaris van ruim twee miljoen euro. Dat is een forse groei ten opzichte van zijn salaris in de Major League Soccer (MLS), maar LA Galaxy wil een poging doen om de routinier te overtuigen om te blijven. Er zouden nu ook gesprekken worden gevoerd over verlenging van het contract.
Er is wel één obstakel: LA Galaxy heeft alle 'designated players'-vacatures reeds ingevuld en daardoor kan de spits maximaal 1,2 miljoen euro worden aangeboden. Financieel blijft AC Milan dus sowieso interessanter.
Claudio Reulens