Superproject Juventus: 'Drie wereldtoppers moeten Ronaldo omringen'

door
Superproject Juventus: 'Drie wereldtoppers moeten Ronaldo omringen'

Juventus pakte afgelopen zomer uit met de komst van mister Champions League Cristiano Ronaldo. Maar de toptransfer van de Portugees zou slechts een begin zijn. De Italiaanse grootmach zou immers nog meer wilde transferplannen hebben.


Zo heeft het Spaanse Don Balon het over een 'superproject' in Turijn. Juventus is al enkele jaren onnavolgbaar in de Serie A en zou die dominantie nu ook willen doortrekken op het Europese toneel. De komst van Ronaldo was alvast een grote stap in die richting, maar er zouden nog minstens drie wereldtoppers moeten komen.

Ten eerste zou de club een linksback willen aantrekken, zeker gezien Alex Sandro met de Premier League flirt. Volgens bovengenoemd medium zou Marcelo hiervoor het meest in aanmerking komen. De Braziliaan is een goede vriend van Ronaldo en zou zich bovendien niet meer zo goed voelen bij Real Madrid.

Daarnaast blijft ook de terugkeer van Paul Pogba een item. De Fransman heeft het bij Manchester United helemaal gehad met José Mourinho en zou in intieme kring al hebben aangegeven dat hij liefst zou terugkeren naar Turijn, waar hij tot dusver zijn beste prestaties in clubverband neerzette.

Tot slot wil Juventus nog een topverdediger aantrekken. Daarvoor zou Diego Godin in aanmerking komen. De Uruguayaan groeide bij Atletico Madrid uit tot een absolute wereldtopper op zijn positie. In ruil voor bewezen diensten zou de club hem weinig in de weg leggen indien hij elders nog een laatste uitdaging wil aangaan.

Lees ook: 'Paul Pogba heeft eindelijk nieuwe club gevonden'

Trending:

'Vinnig baasje' verrast Hasi bij Anderlecht
'Vinnig baasje' verrast Hasi bij Anderlecht

Juventus heeft nu al voldoende kwaliteit om de Champions League te winnen ...

Meest recent

Red Flames in vuur en vlam na snoeiharde publieke aanval

Binnen een paar dagen beginnen onze Red Flames aan hun Europees Kampioenschap. Ons nationale ...

22
22
'Genk schiet in actie: transferonderhandelingen lopen'

KRC Genk speurt momenteel de markt af op zoek naar versterking. Zo wordt een vervanger gezocht voor ...

66
66
Afscheid na 112 duels: Gent kondigt volgende vertrekker aan

AA Gent is goed begonnen aan zijn oefencampagne in aanloop naar de star van het volgende seizoen. Na ...

66
66
'Club Brugge gaat strijd aan om 'man van 10 miljoen''

Club Brugge kondigde afgelopen week de komst van Ludovit Reis aan, de middenvelder werd zo de ...

277
277
'Koude douche Kompany: Chelsea haalt Bundesliga-ster'

Bayern München speelt zondagavond tegen Flamengo voor een plek in de kwartfinales op het WK ...

45
45
'Anderlecht verbaast met vijfde aanwinst: Union zwaar afgetroefd'

RSC Anderlecht wist inmiddels al vier verse krachten te strikken voor het komende seizoen. ...

1010
1010
TRANSFERUURTJE: 'Gent strijdt met Anderlecht, superaanwinst Barça'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

205
205
‘Opeens nieuwe chouchou bij Anderlecht’

RSC Anderlecht is van plan om flink uit te pakken op de zomermercato. Onder meer Nathan Saliba werd ...

397
397
‘Sensatie voor Kompany: monstertransfer van 100 miljoen’

Vincent Kompany won afgelopen seizoen de Bundesliga bij Bayern München, maar de Duitse ...

111
111
Nieuwe smaakmaker bij Genk: "Zie hem graag spelen"

KRC Genk was tot op heden nog zeer rustig op de transfermarkt. De Limburgers zullen zich nog gericht ...

326
326
Kerkhofs & Verheye compleet van slag na gala-avond

Sporting Hasselt zette de laatste twee seizoenen enorme stappen en lijkt (bijna) klaar voor de stap ...

224
224
Club Brugge vreest herhaling De Ketelaere-drama

AC Milan trekt nadrukkelijk aan de mouw van Ardon Jashari. Blauw-Zwart wil echter de jackpot en een ...

681
681
Grote doorbraak Duranville? Duivel hoort cruciaal nieuws

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

83
83
KAA Gent verbaast met nieuw logo: “Terug naar 1901”

KAA Gent kwam op de officiële kanalen met een nieuw logo op een retroshirt op de proppen. Het ...

236
236
RAFC-fan Viktor Verhulst doet pakkende onthulling vader

Viktor Verhulst is al lang geen onbekende meer in de Vlaamse showbizzwereld. Als zoon van Gert ...

83
83
Boze fans schieten wéér met scherp op Vandenhaute

RSC Anderlecht zit vol in de voorbereiding voor volgend seizoen. Paars-Wit werkte inmiddels al een ...

411
411
Lukaku ziet gigantisch potentieel in deze JPL-spits

Romelu Lukaku is een voetbaldier. De spits van Napoli volgt het reilen en zeilen binnen RSC ...

209
209
Opnieuw een Penders-sprookje bij Genk?

Bij KRC Genk zagen ze Mike Penders en Konstantinos Karetsas helemaal doorbreken. Bij de Limburgers ...

610
610
'Müller verrast met transfer: nieuw droomduo 'MM'?'

Waar speelt Thomas Müller volgend seizoen? Dat is nog steeds de grote vraag. De aanvaller is ...

137
137
'Vinnig baasje' verrast Hasi bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht trekken ze de dit seizoen de kaart van de jeugd. Al is het nog maar afwachten ...

715
715
Chelsea-coach woest na spectaculaire kwalificatie

Chelsea wist afgelopen nacht Benfica uit te schakelen in de achtste finales van het WK voor clubs. ...

196
196
Standard wil terug naar de top: Rednic waarschuwt nu al

Standard wist vandaag zijn eerste oefenmatch tegen amateurclub Aubel met 0-3 te winnen. De nieuwe ...

286
286
Union SG doet Antwerp wankelen: dit komt hard aan

Royal Antwerp FC heeft even kunnen proeven van de Belgische top, maar voorlopig heeft het moeten ...

527
527
Club Brugge durft: deze jonge parels staan klaar

Bij Club Brugge hebben ze een grote stap voorwaarts gezet inzake jeugdopleiding. Blauw-Zwart hoopt ...

564
564
Anderlecht voert testen uit: één speler baart zorgen

RSC Anderlecht won vandaag met 1-3 van Lauwe. Het was een flauwe match van de Brusselaars, waar ...

1566
1566

Meer sportnieuws