Superproject Juventus: 'Drie wereldtoppers moeten Ronaldo omringen'

801 stemmen
Superproject Juventus: 'Drie wereldtoppers moeten Ronaldo omringen'

Juventus pakte afgelopen zomer uit met de komst van mister Champions League Cristiano Ronaldo. Maar de toptransfer van de Portugees zou slechts een begin zijn. De Italiaanse grootmach zou immers nog meer wilde transferplannen hebben.


Zo heeft het Spaanse Don Balon het over een 'superproject' in Turijn. Juventus is al enkele jaren onnavolgbaar in de Serie A en zou die dominantie nu ook willen doortrekken op het Europese toneel. De komst van Ronaldo was alvast een grote stap in die richting, maar er zouden nog minstens drie wereldtoppers moeten komen.

Ten eerste zou de club een linksback willen aantrekken, zeker gezien Alex Sandro met de Premier League flirt. Volgens bovengenoemd medium zou Marcelo hiervoor het meest in aanmerking komen. De Braziliaan is een goede vriend van Ronaldo en zou zich bovendien niet meer zo goed voelen bij Real Madrid.

Daarnaast blijft ook de terugkeer van Paul Pogba een item. De Fransman heeft het bij Manchester United helemaal gehad met José Mourinho en zou in intieme kring al hebben aangegeven dat hij liefst zou terugkeren naar Turijn, waar hij tot dusver zijn beste prestaties in clubverband neerzette.

Tot slot wil Juventus nog een topverdediger aantrekken. Daarvoor zou Diego Godin in aanmerking komen. De Uruguayaan groeide bij Atletico Madrid uit tot een absolute wereldtopper op zijn positie. In ruil voor bewezen diensten zou de club hem weinig in de weg leggen indien hij elders nog een laatste uitdaging wil aangaan.

LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Juventus heeft nu al voldoende kwaliteit om de Champions League te winnen ...

Meest recent

Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

6
6
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

86
86
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

48
48
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

83
83
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

273
273
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

80
80
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

238
238
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

347
347
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

229
229
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

687
687
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

340
340
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

260
260
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

275
275
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

73
73
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

533
533
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

92
92
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

287
287
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

263
263
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

325
325
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1247
1247
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

569
569
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

187
187
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

106
106
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

263
263
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

247
247

Meer sportnieuws