Er wordt de laatste weken wel heel erg veel geschreven over de toekomst van Frenkie de Jong en Matthijs de Ligt... en veel van deze geruchten stroken niet met elkaar. Marca denkt nu de wijsheid in pacht te hebben en schrijft dat Paris Saint-Germain het eerste officiële bod voor de middenvelder heeft uitgebracht bij Ajax.
Het Spaanse dagblad weet dat de steenrijke Parijzenaars aan directeur spelerszaken Marc Overmars hebben laten weten dat ze 80 miljoen euro willen betalen voor De Jong. Het Engelse Mirror schreef eerder dat Manchester City tot maximaal 85 miljoen euro wilde gaan, maar de informatie waarover Marca beschikt staat hier weer haaks op. De Citizens zouden het genoemde transferbedrag juist te gortig vinden.
FC Barcelona is een andere partij die nadrukkelijk naar de handtekening van de international van het Nederlands elftal hengelt, maar de Catalanen hebben niet zo'n heel goedgevulde oorlogskas. Naar verluidt is de regerend landskampioen van LaLiga sowieso bereid om 50 miljoen euro te betalen, maar houdt men er rekening mee dat deze geldsom opgehoogd moet worden naar 60 of zelfs 70 miljoen euro middels bonussen. Adrien Rabiot (PSG) is een andere optie voor Barça.
LEES OOK: Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’
Claudio Reulens