RSC
Anderlecht zal vrijdag bij de loting voor de groepsfase van de Champions League geen rekening moeten houden met Juventus Turijn en Ajax Amsterdam. Beide clubs zitten, net zoals
Paars-Wit, in pot drie.
De landskampioen ontloopt ook Olympiakos en PSG. Op basis van de huidige stand van zaken in de play-offs van de Champions League zou het ook FC Kopenhagen, Spartak Moskou en FC Basel ontlopen. Dit kan echter nog veranderen.
De supporters vierden na de kwalificatie voor de Champions League stevig rondom het Constant Vanden Stockstadion. De twaalfde man hoopt op een terugkeer van Vincent Kompany naar het Astridpark. 'Vince The Prince' is nog steeds immens populair in Brussel. Hij zit met zijn club Manchester City in pot 2, samen met onder meer Valencia en Benfica.
LEES OOK:
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn