Cercle Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. De verdediging is een zeef en aanvallend lukt het niet. Een slechte competitiestart is het gevolg. De vereniging haalde met Mushaga Bakenga al een aanvaller en hoopt daar nog wat bij te doen. Daarvoor denkt het aan Sporting Lissabon, al is de relatie bekoeld.
"De contacten met Sporting Lissabon lopen wel heel stroef. Bij hen kunnen we misschien terecht om verdediger Thiago te huren. Maar er zijn heel wat nieuwe mensen aan het bewind en Cercle is duidelijk van ondergeschikt belang geworden", aldus managing director Yvan Vandamme in HLN.
Thiago Ilori is een negentienjarige centrale verdediger. Hij kwam vorig seizoen twee keer in actie voor Sporting Lissabon. Hij is ook actief bij het Portugese elftal onder negentien jaar.
LEES OOK:
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'