Alexander Ring was na afloop van de verloren wedstrijd tegen Dinamo Kiev zichtbaar aangeslagen. De aanvaller, die de ploeg nog wel op voorsprong zette, liet dinsdag na afloop in Duitsland weten het een frustrerende wedstrijd te hebben gevonden.
"We moeten onze hoofden nu niet laten hangen, maar het was een frustrerende avond. We waren niet scherp genoeg vandaag (dinsdag, red.), misschien dat we de bal niet snel genoeg rond speelden", begon Ring na afloop van de wedstrijd op de website van de
UEFA. "Ik denk echter niet dat we slecht speelden, de tegenstander heeft het gewoon goed gedaan."
"Het was een moeilijke wedstrijd voor ons, maar ik denk niet dat dit kwam door een gebrek aan ervaring in ons team. We waren vandaag niet slim genoeg. Ook onze concentratie liet ons in de steek in sommige belangrijke situaties", aldus de balende Ring.