De supporters van het Belgische
Anderlecht zagen dinsdag de echte Matias Suarez aan het werk. In de wedstrijd tegen het Turkse Sivasspor was hij, samen met Mbark Boussoufa, één van de uitblinkers van
Paars-wit.
Sinds vorig seizoen speelt de Argentijn voor de Belgische vice-kampioen. Hij haalde toen niet echt zijn niveau, maar dat lijkt dit jaar veranderd te zijn. De speler wil één van de smaakmakers van de Belgische competitie worden en wil opvallen in Europa.
"Ik heb getwijfeld of ik het wel zou maken bij Anderlecht. Vorig seizoen heb ik hier keihard gewerkt en nu lijk ik daar de vruchten van te plukken. Ik weet ook wel dat ik nog veel moet bijleren, maar ik ben toch op de goede weg", zei de spits na de wedstrijd.
"In de volgende weken moet ik nu maar bewijzen dat deze wedstrijd geen toevalstreffer was. Ik voel dat ik nu het vertrouwen geniet van de trainer en van mijn ploegmaats. Ik draag deze overwinning op aan mijn dochtertje Halona. Sinds ze werd geboren, voel ik me veel beter in België", aldus Suarez.