Devroe neemt youngsters in bescherming: "Dat wil toch iets zeggen"

door
Devroe neemt youngsters in bescherming:

Er werd veel verwacht van Luka Adzic en Kristal Abazaj toen ze tekenden bij Anderlecht. Maar de twee aanwinsten werden door Hein Vanhaezebrouck niet geselecteerd voor de Europa League. Luc Devroe schrijft beide spelers zeker nog niet af.


"Hoe lang heeft Matias Suarez nodig gehad om zich aan te passen," vertelt Devroe aan Het Nieuwsblad. "Luka Adzic speelde vorig jaar bij Rode Ster Belgrado, dat in de Champions League 0-0 gelijk speelde tegen Napoli. Dat wil toch iets zeggen. Maar hij kwam hier met een blessure. In de zomer heeft hij zes weken moeten rusten. Dan is het normaal dat je achterstand hebt. Zeker als je het trainingsregime van Hein bekijkt."

Devroe toont vertrouwen in Adzic en Abazaj. "Vergeet ook niet dat Adzic nog maar 19 is. Ja, Vlietinck speelde met Brugge mee in de Champions League, maar die is al 21. Adzic zal zich wel nog tonen. Net als Abazaj. Die liet heel mooie dingen zien in het begin van de voorbereiding, maar viel daarna terug. Laat hen wennen,' besloot de sportieve directeur van Paars-Wit.

LEES OOK: Vandenbempt ziet Anderlecht spartelen: 'Hasi in de penarie'

🔥 Wat iedereen nu leest

'Nederlandse topsportwereld in ban van immens seksschandaal'
'Nederlandse topsportwereld in ban van immens seksschandaal'
Transferorakel Romano ziet imago plots instorten
Transferorakel Romano ziet imago plots instorten

Komen Abazaj en Adzic er nog bij Anderlecht?

Meest recent

'Sporting Charleroi rekent zich rijk: monsterbod op komst'

Sporting Charleroi baalt enorm. De uitschakeling in de voorrondes van de Conference League is vooral ...

17
17
'Volgende RSCA Futures-talent trekt naar andere oorden'

Keisuke Goto is op weg naar STVV, dat hem gaat huren van RSC Anderlecht. De Japanner, door de Denen ...

58
58
'Union SG zet zinnen op volgende miljoenenparel'

Union SG is de club die inzake percentage geslaagde transfers wellicht het best scoort in de Jupiler ...

18
18
Waarom Club Brugge precies 40 miljoen voor Jashari wil

Van een akkoord is nog geen sprake, maar Club Brugge en AC Milan zijn opnieuw in gesprek over Ardon ...

1407
1407
'Rits zegt 'neen', één club maakt wel grote kans'

Mats Rits moet weg bij RSC Anderlecht. De middenvelder behoort de laatste matchen niet tot de ...

210
210
Transferorakel Romano ziet imago plots instorten

Fabrizio Romano moeten we niet meer voorstellen aan jullie. De Italiaan is dé ...

95
95
'Anderlecht-stunt met ex-speler van Liverpool'

RSC Anderlecht is in principe nog niét klaar op de transfermarkt. De Brusselaars moeten wel ...

439
439
Deals bij KV Mechelen, Charleroi, Beveren en Dender

Heel wat transfers vandaag in België. Doorheen de dag werden de nodige deals afgerond. We ...

122
122
Vandenbempt ziet Anderlecht spartelen: 'Hasi in de penarie'

RSC Anderlecht werd in de Europa League uitgeschakeld door BK Hacken en zal het nu in de Conference ...

208
208
Bom ontploft bij woedend Barça: oorlog met grootverdiener

De bom is ontploft bij FC Barcelona. Nog voor het begin van het nieuwe seizoen stormt het ferm bij ...

108
108
Zulte Waregem doet zaken met Beerschot

Zulte Waregem promoveerde van de Challenger Pro League naar de Jupiler Pro League en Beerschot ging ...

78
78
Het hek is van de dam: Belgische clubs briesen op DAZN

DAZN en de telecomproviders liggen nog steeds met elkaar in de clinch. Ondanks een nakende doorbraak ...

851
851
Deniz Undav in het oog van de storm: spits is het beu

Deniz Undav maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG, maar nu is de spits een revelatie in ...

195
195
Standard rouwt: icoon Jorge Costa onverwacht overleden

De voetbalwereld is in rouw. Voormalige Standard Luik-speler Jorge Costa is plotseling overleden, ...

0
0
Zware ambras bij Zulte: pijnlijke details aan het licht

Het zit er flink tegen bij Zulte Waregem. De promovendus was nog in euforie na de titel in de ...

1088
1088
Ferme domper én cruciale meevaller voor Hayen

Club Brugge neemt het in de voorrondes van de Champions League op tegen RB Salzburg. Blauw-Zwart ...

373
373
DAZN draait kar: plots groot nieuws voor voetbalfan

De soap rond DAZN en de telecombedrijven blijft voortduren. Eerder kwam het bericht naar buiten dat ...

1377
1377
'Witte rook: Club Brugge rondt recordtransfer af'

De kogel is door de kerk: Ardon Jashari verlaat Club Brugge voor AC Milan. Ook volgens diverse ...

794
794
Hasi vloekt: Anderlecht-aanwinst nog niet inzetbaar

Met een 0-2 zege tegen Cercle Brugge rechtte RSC Anderlecht snel de rug na het debacle tegen ...

733
733
'Club geeft groen licht: Jashari zet koers naar Milaan'

In de derde voorronde van de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen RB Salzburg. ...

490
490
Lamine Yamal in oog van de storm na 'absurd' schandaal

Een topaanvaller van FC Barcelona, amper meerderjarig, een mysterieuze zangeres, een OnlyFans-ster ...

138
138
'Leegloop in Anderlecht: eerste vertrekker bekend'

RSC Anderlecht staat op het punt om nóg maar eens toe te slaan op de zomermercato, waardoor ...

985
985
Transfer op til? Opvallende afwezige in CL-selectie Club

Club Brugge begint woensdag in Oostenrijk aan een nieuwe Europese campagne. In de derde voorronde ...

623
623
KAA Gent maakt terugkeer oude bekende wereldkundig

Ivan Leko heeft er lang op moeten wachten, maar de afgelopen dagen lijkt AA Gent eindelijk in gang ...

207
207
'Renard blijft gaan: Anderlecht heeft alweer beet'

De honger van RSC Anderlecht valt deze zomer maar niet te stillen. Amper een aantal dagen nadat de ...

382
382

Meer sportnieuws