AA Gent ging zondagavond op eigen veld pijnlijk onderuit tegen STVV. Met drie topwedstrijden in het verschiet, is een crisis bij de Buffalo’s niet meer veraf.
HLN vreest namelijk dat AA Gent in die toppers niet veel punten zal rapen: “Gent slaagde er alweer niet in om een deftige prestatie op de mat te leggen en liet de drie punten schieten. Het AA Gent dat we gisteravond aan het werk zagen, is kansloos tegen Club Brugge. En tegen Antwerp. En tegen RC Genk.”
De krant ziet vooral één mankement: “AA Gent slaagde er in zijn zevende competitiewedstrijd al voor de vijfde keer in om op achterstand te komen. Drie keer eerder konden de Buffalo's die averij nog half of helemaal rechttrekken, maar het blijft pijnlijk dat de Buffalo's in hetzelfde bedje ziek blijven.” Mochten de Buffalo’s effectief drie keer ten onder gaan, lijkt het lot van Yves Vanderhaeghe alvast bezegeld.
🚀 KAA Gent-fans lezen nu:
Zal Vanderhaeghe nog trainer zijn van AA Gent na deze drie wedstrijden?
De Jonghe Kevin