KV Kortrijk en Racing Genk spelen de meest knotsgekke wedstrijd van het seizoen

293
KV Kortrijk en Racing Genk spelen de meest knotsgekke wedstrijd van het seizoen

Halfweg stond het in KV Kortrijk tegen Racing Genk nog 0-0, een doldwaze 45 minuten later waren er zes doelpunten gevallen in het Guldensporenstadion, viel er een rode kaart en had Samatta tussendoor nog een strafschop gemist. Zie hier de ingrediënten van een knotsgekke wedstrijd die uiteindelijk onbeslist bleef.

Glen De Boeck en KV Kortrijk moesten er even op wachten maar vorige speeldag pakte het eindelijk zijn eerste zege van het seizoen op bezoek bij Charleroi. Toch koos de coach van KVK voor twee nieuwe namen: Kanu en Rolland begonnen terwijl Azouni en Stojanovic op de bank zaten. Bij Racing Genk kleurde de hemel voorlopig helderblauw met de koppositie in de Jupiler Pro League en de plaatsing voor de poulefase van de Europa League. Clement bracht met Paintsil en Aidoo twee nieuwe namen aan de aftrap in vergelijking met de wedstrijd tegen Bröndby.
Kerels houden Blauw-Wit in bedwang tijdens eerste periode
In een evenwichtige eerste helft moesten beide doelmannen nauwelijks in actie komen. Bij de bezoekers kwam het meeste gevaar van Paintsil, de schoten van de Ghanees waren echter te slecht gericht om KVK echt pijn te doen. Aan de overzijde was Avenatti de gevaarlijkste man, een plaatsbal van hem vloog maar net naast de kooi van Vukovic. Voorlopig slaagde Racing Genk er niet in om zijn goede voetbal van de laatste weken op de mat te leggen, halfweg stond het dan ook logisch nog 0-0.

Kanu kreeg een nieuwe kans van coach De Boeck, halfweg hielp hij mee om Genk in bedwang te houden.
Knotsgekke tweede helft!
KV Kortrijk kreeg vlak na de pauze een koude douche te verwerken toen Malinovskyi, weeral hij, met een afgeweken schot doelman Bruzesse te grazen nam: 0-1 voor de ploeg van Clement. De bezoekers duwden nu door en Samatta had de 0-2 aan zijn voet maar vond nog een uitstekende thuisdoelman op zijn weg. Aan de overzijde was het na een hoekschop wel raak: Chevalier sneed de bal knap aan en Mboyo kopte aan de eerste paal binnen: 1-1. Lang konden de Kerels niet genieten van hun gelijkmaker want na een knappe vrije trap van Pozuelo kopte Aidoo raak: 1-2. De doelpunten vlogen als rijpe appels van de bomen nu want een paar minuten later maakte invaller Ouali met een prachtige uithaal weer gelijk. KVK schoot zich even later zelf weer in de voet toen Van der Bruggen een oliedomme strafschopfout maakte, Samatta miste echter vanaf elf meter. Een fatale misser leek het te worden want op acht minuten van het einde maakte Mboyo, ex-Racing Genk, de 3-2 met een fenomenale knal. In een knotsgekke tweede helft stond het al even snel weer gelijk toen Trossard met een knap afstandsschot via de paal de gelijkmaker tegen de netten trapte. In het slot van de wedstrijd kreeg Malinovskyi nog een domme rode kaart na natrappen, aan de stand veranderde dit echter niets meer. Na een knotsgekke wedstrijd pakten beide ploegen verdiend een punt.
Scoreverloop:
0-1 (50') Malinovskyi, 1-1 (62') Mboyo, 1-2 (68') Aidoo, 2-2 (70') Ouali, 3-2 (83') Mboyo, 3-3 (85') Trossard
Bijzonderheid:
Samatta mist een strafschop (75')
Malinovskyi krijgt rood wegens natrappen (90')

LEES OOK: Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Beste wedstrijd van het seizoen?

Meest recent

Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

10
10
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

37
37
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

30
30
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

90
90
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

131
131
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

62
62
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

38
38
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

161
161
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

81
81
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

151
151
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

182
182
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

43
43
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

70
70
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

344
344
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

248
248
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

199
199
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

943
943
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

373
373
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

154
154
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

201
201
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

98
98
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

229
229
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

279
279
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

644
644

Meer sportnieuws