Bij de loting van de Champions League was er één groep die er bovenuit stak: die met FC Barcelona, Tottenham, PSV en Internazionale. Omdat die laatste twee zich versterkten en hun sterkhouders aan boord hielden, beloven dit bijzonder fraaie duels te gaan worden. Favoriet Barcelona is er alvast niet gerust in.
Coach Ernesto Valverde kan zich zelfs niet herinneren dat de tegenstand in de poule-fase al zo zwaar was. "Het is een lastige groep, misschien wel de lastigste groep die we ooit hebben gehad. Het is een moeilijke, maar ook heel aantrekkelijke groep. Het zijn geweldige teams met een grote historie, maar we hebben er vertrouwen in dat we doorgaan", klonk het bij Marca.
Valverde is in het afgelopen voetbalseizoenen vooral onder de indruk geraakt van het Engelse Tottenham Hotspur. Daar werden weliswaar gaan aanwinsten binnengehaald, maar de club hield wel alle sterkhouders aan boord. "Ze spelen de afgelopen jaren op een zeer hoog niveau", aldus Valverde.
LEES OOK: Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker
Kobe K