Anthony Pilkington (foto, links) is erg hoopvol wat betreft het komend seizoen voor zijn werkgever Norwich City. De aanvaller is ervan overtuigd dat de selectie met de huidige instelling hoog kan gaan eindigen in de Engelse Premier League.
"De teamspirit is nog net zo sterk als altijd", zei Pilkington tegenover
Daily Star. "De spelers die zijn gekomen zijn te vergelijken met de spelers die er al waren. Je ziet jonge, hongerige, spelers die hierheen zijn gekomen. Er is dus niet veel veranderd."
"Er staat een nieuwe staf en er zijn enkele nieuwe spelers bij gekomen, maar iedereen heeft vertrouwen in het komende seizoen. We hopen gewoon te doen wat we vorig seizoen ook gedaan hebben. Dat heeft ervoor gezorgd dat we nu in de Premier League spelen", ging Pilkington verder. "De concurrentie oor de plaatsen is groot en we werken hard. Hopelijk staan we er met zijn allen op 18 augustus."