TRANSFERUURTJE 1/2: 'Doorbraak rond Teodorczyk, Milan wil zwaar uitpakken'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Doorbraak rond Teodorczyk, Milan wil zwaar uitpakken'

Het WK zit erop, het nieuwe seizoen in binnen- en buitenland staat weer centraal. Intussen zijn de clubs ook nog steeds druk bezig met transfers. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks twee keer, om 12u en om 20u, de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje, om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht zou bijna van Lukasz Teodorczyk verlost zijn. Topgoal, het makelaarsbedrijf dat Teodorczyk vertegenwoordigt, meldde donderdagavond laat alvast op Twitter dat de speler vrijdag bij Udinese medische testen zal afleggen. Bovendien zou Anderlecht nog een aardige som vangen voor Teo. Volgens Football Italia betaalt Udinese nog zo'n 7 miljoen euro.

La Capitale meldt verder dat verschillende clubs uit zowel 1A als 1B al informeerden naar een uitleenbeurt van Edo Kayembe, Albert Sambi Lokonga of Francis Amuzu. Zij mogen echter niet vertrekken.

Volgens Het Nieuwsblad is de Japanner Yuya Kubo op weg naar de Duitse Bundesliga. De 24-jarige aanvaller zou er eerstdaags een contract gaan ondertekenen bij FC Nürnberg. Kubo leek de laatste weken minder in de plannen van Yves Vanderhaeghe voor te komen, en zou al enige tijd op een vertrek bij AA Gent geaasd hebben.

Manuel Benson vertrekt voor één seizoen op huurbasis naar Moeskroen. De 21-jarige middenvelder werd ooit een grote toekomst voorspeld, maar belandde inmiddels op een zijspoor bij KRC Genk. Bij Moeskroen hoopt Benson zijn carrière terug te herlanceren.

BUITENLAND
AC Milan zou op de slotdag van de Italiaanse transfermarkt willen uitpakken met de toptransfer van Sergeij Milinkovic-Savic. Het financieel dagblad Il Sole 24 Ore maakt zelfs gewag van een akkoord tussen Lazio en Milan over een huurbeurt van Milinkovic-Savic. De Rossoneri zouden maar liefst 40 miljoen euro op tafel leggen om voor één seizoen de beschikking te krijgen over de ex-speler van KRC Genk. Wellicht wordt ook een verplichte aankoopoptie in de overeenkomst opgenomen.

Claudio Marchisio, één van de clubmonumenten van Juventus, heeft de deuren bij de Italiaanse club achter zich dichtgetrokken. De 32-jarige middenvelder verlaat na 25 de club nadat zijn contract in onderling overleg werd ontbonden. Hij zou nu kunnen rekenen op interesse uit de VS, China, Australië, het meest concrete is AS Monaco.

Charni Ekangamene tekende een contract voor één seizoen bij FC Eindhoven, met optie op een extra seizoen. De 24-jarige linksachter was vorig seizoen nog aan de slag bij Beerschot-Wilrijk, maar daar raakte hij niet verder dan vier invalbeurten. Zijn contract werd op het Kiel dan ook niet verlengd.

LEES OOK: Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

Zeven miljoen voor Teodorczyk ...

Meest recent

Genk-fan Brecel zet sportwereld op scherp met straffe droom

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

0
0
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

62
62
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

114
114
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

25
25
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

199
199
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

96
96
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

211
211
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

268
268
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

314
314
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

145
145
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

73
73
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

270
270
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

97
97
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

517
517
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

176
176
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

209
209
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

61
61
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

131
131
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

129
129
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

132
132
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

105
105
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

44
44
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

215
215
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

371
371
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

596
596

Meer sportnieuws