'Club Brugge kondigt vandaag vertrek middenvelder aan'

door
'Club Brugge kondigt vandaag vertrek middenvelder aan'

Bij Club Brugge lijken ze dezer dagen vooral werk te maken van uitgaande transfers. Zo lijkt er eindelijk schot te komen in de dossiers van Anthony Limbombe en Abdoulay Diaby, terwijl Alexander Scholz ook op het punt staat te vertrekken. En nog een overbodige speler zal weldra Club verlaten. 


De voorbije weken trainde Tomas Pina opnieuw mee bij Club, maar het was nooit de bedoeling dat de Spanjaard een nieuwe kans zou krijgen. De middenvelder, voor wie Club in 2016 nog 4 miljoen euro betaalde, kon zich in Brugge immers nooit doorzetten. 

Volgens Het Laatste Nieuws heeft Blauw-Zwart nu eindelijk een akkoord gevonden met Deportivo Alaves over de definitieve transfer van Pina. Vorig seizoen speelde hij daar al op uitleenbasis en hij maakte er indruk, maar de onderhandelingen over de definitieve overgang liepen bijzonder moeizaam.

UPDATE 12/08
Het lijkt slechts een kwestie van tijd te worden dat de transfer van Tomas Pina van Club Brugge naar Deportivo Alaves wordt aangekondigd. De trainer van Alaves, Abelardo Fernandez, heeft de komst van Pina bevestigd aan La Vanguardia. Dat wil dus zeggen dat Blauw-Zwart en Alaves eindelijk een definitief akkoord gevonden hebben omtrent deze transfer. Dezelfde krant weet dat de transfer van de Spaanse middenvelder binnen de paar uur zal worden aangekondigd.

LEES OOK: 'Club de waanzin voorbij: recordtransfer van 50 miljoen'

Pina paste gewoon niet in het systeem van Ivan Leko

Meest recent

Vrancken: "Als er één ploeg verdiende te winnen..."

STVV blijft netjes meedraaien in de top zes en liet zondag nog eens zien dat het daar momenteel ...

54
54
Triest incident in 1B: "Deze feiten zijn onaanvaardbaar"

Zondag stonden er nog twee wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. De confrontatie ...

96
96
Milan grijpt macht in Serie A, Mbappé verlost Real

Zondagavond werden ook in het buitenland nog enkele wedstrijden afgewerkt. Real Madrid boekte in La ...

38
38
Leko haalt snoeihard uit: "Zoek een put en schaam je diep"

Met een twaalf op vijftien had AA Gent voor de interlandbreak een stevige opmars gemaakt. Velen ...

98
98
Tieners maken indruk bij Anderlecht: "'t Is koekenbak"

Anderlecht liet zondag nog maar eens punten liggen, want deze keer moest het vrede nemen met een ...

148
148
Manchester nu al wild van Lammens: "Winnen dankzij hem"

Senne Lammens heeft een geweldige start genomen bij Manchester United. Sinds de Rode Duivel in het ...

161
161
Groot onbegrip bij Anderlecht: "Héél rare beslissing"

Anderlecht heeft zondag nog maar eens punten laten liggen. Het moest op Stayen vrede nemen met een ...

293
293
Essevee stunt en geeft AA Gent een pak voor de broek

Zulte Waregem heeft in de slotmatch van de elfde speeldag voor een stunt van formaat gezorgd. De ...

112
112
De Cat doorbreekt de stilte: "Of ik meega naar het WK U17?"

STVV en RSC Anderlecht zorgden voor een aangename wedstrijd in Limburg. De partij eindigde op een ...

268
268
STVV bezorgt wisselvallig Anderlecht serieuze domper

Om 18u30 stond de altijd interessante partij tussen STVV en RSC Anderlecht op het programma. Het ...

112
112
Cercle Brugge likt zijn wonden: Cinel bant de paniek

Cercle Brugge speelde zeker geen onaardige partij tegen KRC Genk. Het werd 2-2 tegen de Limburgers, ...

98
98
Eén groot probleem bij KRC Genk: "Voor een topclub..."

Na twee overwinningen op rij leed KRC Genk puntenverlies tegen Cercle Brugge. Het werd 2-2 in het ...

231
231
Man Utd kraait victorie en duwt Liverpool in een crisis

Om 17u30 stond de Engelse klassieker tussen Liverpool en Manchester United op het programma. Het ...

136
136
Twee RSCA-spelers blinken uit: "50 miljoen euro!"

STVV en RSC Anderlecht hebben de eerste 45 minuten afgewerkt. Het werd een interessante eerste ...

295
295
'Club de waanzin voorbij: recordtransfer van 50 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen zowat alle grote transferrecords in het Belgische clubvoetbal ...

499
499
Fink scherp voor spelersgroep: "Dat kan niet!"

Met twee opeenvolgende competitiezeges op zak, ging KRC Genk zondagmiddag op bezoek bij Cercle ...

266
266
United-fans volledig wild na actie Lammens op Liverpool

In de Engelse Premier League was het zondagavond reikhalzend uitkijken naar de clash tussen ...

511
511
KVM voorlopig derde: eerste thuisgoal magere troost Dender

KV Mechelen heeft zondagnamiddag beslag gelegd op een voorlopige derde plaats in de Jupiler Pro ...

71
71
STVV-Anderlecht: Hasi dropt grote verrassing in basisploeg

RSC Anderlecht wil zondag zijn eerste zege op verplaatsing pakken sinds 17 augustus. Dat wordt ...

229
229
Nederlands voetbal in shock: Drenthe getroffen door herseninfarct

Het Nederlandse voetbal werd zondag opgeschrikt voor heftig nieuws omtrent Royston Drenthe. De ...

90
90
Extra opdoffer Antwerp: sanctie dreigt na fiasco in Luik

Antwerp FC moet maandagnamiddag naar Luik afzakken voor de resterende minuten van het duel tegen ...

346
346
Genk genekt bij penaltyfase? Boeckx velt helder verdict

KRC Genk is er zondagmiddag niet in geslaagd om de drie punten te pakken op het veld van Cercle ...

412
412
'Real haalt uit op transfermarkt: driekoppig lijstje gelekt'

Real Madrid staat volgende week voor een zwaar tweeluik tegen Juventus en FC Barcelona. Ondertussen ...

159
159
Genk overtuigt wéér niet: penalty bezorgt Cercle verdiend punt

KRC Genk is er ook vlak na de interland-break niet in geslaagd om een overtuigende indruk achter te ...

166
166
'Hasi sleutelt aan basiself: vaste titularis moet vrezen'

Nu de bestuursstructuur weer op punt staat, wil RSC Anderlecht zijn nieuwe bazen plezieren met een ...

228
228

Meer sportnieuws