'Overbodige speler Club Brugge moet centrale spil bij nieuwe club worden'

door
'Overbodige speler Club Brugge moet centrale spil bij nieuwe club worden'

De competitie gaat pas komend weekend van start, maar Club Brugge heeft zijn eerste prijs alweer beet. Zo legden de Bruggelingen zondag beslag op de Supercup na een 2-1-zege tegen Standard. Maar in principe wil dat niets zeggen over het verdere verloop van het seizoen. 


De transfermarkt is immers nog geopend tot en met 31 augustus en ook bij Club Brugge staat er nog heel wat op til. Vooral dan aan uitgaande zijde. Diaby en Limbombe willen immers vertrekken, terwijl Wesley Moraes naar Rome kan verhuizen. Daarnaast moet ook een oplossing gezocht worden voor 'overbodige' spelers als Scholz, Coopman en Refaelov. 

Maar ook voor Tomas Pina moet nog een uitweg gevonden worden. De Spaanse middenvelder leek na zijn huurbeurt op weg om definitief bij Deportivo Alaves aan de slag te gaan en moest zich daarom niet melden tijdens de eerste weken van de voorbereiding. Maar een akkoord bleef tot dusver telkens uit en dus besloot Blauw-Zwart hem toch maar terug te halen naar Brugge. Zo stelde men bij Het Nieuwsblad vast hoe Pina dinsdag gewoon meetrainde met de kern van Ivan Leko. 

UPDATE 26/07
Deportivo Alaves heeft dan Tomas Pina dan wel nog niet kunnen contracteren, de Spanjaarden willen toch hun ploeg hem bouwen. Mundo Deportivo meldt dat trainer Abelardo hem absoluut in zijn ploeg wil dit seizoen. Alaves zou momenteel een ploeg zonder orkestdirecteur zijn weet de Spaanse krant. Naast Pina moeten er nog versterkingen op het middenveld gehaald worden, maar Alaves wil bouwen rond Tomas Pina. Het is maar de vraag of Alaves er financieel uitkomt met Blauw-Zwart.

JOUW MENING TELT:
Moet Club Pina voor minder geld laten gaan?

Meest recent

“Waanzinnig bizar!” - De Bruyne-gekte slaat toe in Napels

Kevin De Bruyne begint aan een nieuw avontuur bij Napoli. De Italiaanse club werd afgelopen seizoen ...

1
1
Horrorscenario in de maak voor Ajax?

Bij Ajax spelen met Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida verschillende Belgen. De ...

6
6
Details Supercup bekend, nieuws over volledige kalender

Union SG werd afgelopen seizoen landskampioen in de Jupiler Pro League. De Brusselse club pakte een ...

142
142
Wie verovert het hart van Gert Verheyen? Zijn boodschap is duidelijk

Voor Gert Verheyen mag de broeksriem even ervan af, al kan je dat gerust met een korrel zout nemen. ...

91
91
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club Brugge gaan hard'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

263
263
Leko vloekt op Hubert: OHL berooft Charleroi

Verschillende Belgische clubs zijn van hoofdtrainer veranderd. Bij KAA Gent werd Ivan Leko ...

111
111
Vrancken bonkt op tafel bij STVV: “Kan niet door de beugel”

Wouter Vrancken wist Sint-Truiden VV in de Jupiler Pro League te houden en de voormalige trainer van ...

198
198
Lukaku is het beu en geeft criticasters lik op stuk

Romelu Lukaku is de topscorer aller tijden van de Rode Duivels en de spits maakte furore bij onder ...

107
107
OHL slaat transferslag en rondt knappe deal af

Oud-Heverlee Leuven kon afgelopen seizoen geen potten breken in de Europe Play-Offs en is volop ...

47
47
'Saelemaekers dicht bij straffe stap: AC Milan eist jackpot'

Alexis Saelemaekers kende een topseizoen bij AS Roma, maar de polyvalente vleugelspeler ligt nog ...

88
88
Vannieuwkerke laat volgers in totale verbazing achter

Karl Vannieuwkerke is ongetwijfeld een van de bekendste sportjournalisten in Vlaanderen. Met zijn ...

100
100
‘Real Madrid lanceert grote plannen met Courtois’

Thibaut Courtois is al jaren de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. De Belgische goalie ...

98
98
'Laporta geeft groen licht voor supertransfer Barcelona'

FC Barcelona won afgelopen seizoen alles wat er te winnen valt in Spanje, maar wil in de komende ...

104
104
'KVM bijt in het stof: KV Kortrijk doet koopje in JPL'

KV Kortrijk slaagde er afgelopen seizoen niet om het behoud in de Jupiler Pro League te vrijwaren. ...

429
429
Transferdeal met Anderlecht? Frutos speelt open kaart

RSC Anderlecht is momenteel volop bezig met het aanwerven van versterking, maar zal in de komende ...

355
355
Vuurwerk op WK clubs: drie rode kaarten en straffe comeback

In de Verenigde Staten wordt momenteel het vernieuwde wereldkampioenschap voor clubteams afgewerkt. ...

69
69
'Onderhandelingen lopen: eerste grote vertrekker bij Club'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding op het komende seizoen weldra van start, aanstaande ...

703
703
'Exodus bij Man City: Premier League-transfer Walker'

Woensdagavond begint Manchester City aan zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het ...

85
85
'Engelse miljoenen voor Union: grote smaakmaker naar exit'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

193
193
Transferbom dreigt Anderlecht-kleedkamer te splijten

Een onverwachte transfer kan de rust binnen Anderlecht flink verstoren. Terwijl de club mikt op ...

672
672
'Overmars aan zet: Antwerp zet zinnen op absolute goudpot'

Na het mislopen van het Europese ticket, zal Antwerp FC op een andere manier voor extra inkomsten ...

641
641
'Opvallende nieuwe club Van Bommel: gesprekken lopen'

In de Jupiler Pro League beginnen de trainersposities stilaan ingevuld te raken, maar in het ...

267
267
'Club Brugge drukt stevig door voor tweede zomeraanwinst'

Club Brugge wist zich inmiddels te versterken met de Duitse spits Nicolo Tresoldi, voorts is ...

1004
1004
'Wending bij Anderlecht: publiekslieveling richting uitgang'

RSC Anderlecht toonde zich al behoorlijk actief op de zomermercato en hoopt weldra zijn vierde en ...

966
966
'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

440
440

Meer sportnieuws