'Nog één struikelblok staat transfer Courtois in de weg'

375
'Nog één struikelblok staat transfer Courtois in de weg'

Thibaut Courtois heeft voor een geweldig einde van zijn seizoen gezorgd. De doelman was één van de uitblinkers bij Chelsea in de finale van de FA Cup en tijdens het WK stond er helemaal geen maat op het Belgische sluitstuk. Zijn goede prestaties werden dan ook beloond in de vorm van de 'Golden Glove', de trofee voor beste doelman van het tornooi.


En er lijkt nog meer moois op komst voor de Limburger. Zo laat het Spaanse Marca er op zijn voorpagina geen twijfel meer over bestaan: Courtois wordt de nieuwe keeper van Real Madrid. Volgens het bekende medium was het winnen van de Golden Glove het laatste duwtje dat voorzitter Florentino Pérez nodig had om de Rode Duivel binnen te halen. Het feit dat hij nog maar 26 jaar is en al één en ander bewezen heeft in La Liga, waren eveneens doorslaggevend ten opzichte van andere kandidaten.

Volgens Marca wordt de transfer van Courtois, die graag naar Spanje terugkeerde om dichter bij zijn kinderen te kunnen zijn, eerstdaags officieel gemaakt. Real zou slechts 35 miljoen euro betalen. Een prikje gezien de huidige marktwaarden. Maar omdat hij zijn laatste contractjaar in gaat en al liet verstaan het niet erg te vinden om nog een seizoen te blijven en dan gratis te vertrekken, kan Chelsea niet anders dan zich hierbij neer te leggen. Bovendien zullen hoogstwaarschijnlijk ook de nodige bonussen in de overeenkomst worden opgenomen om de pijn van de Blues te verzachten.

UPDATE 17/07
Verschillende media in Spanje, Engeland en België zijn het er over eens: Courtois is goed op weg naar Real Madrid. In de Spaanse hoofdstad zou een contract voor vier seizoenen voor hem klaar liggen. Maar er is nog één struikelblok. Chelsea zal de deal pas echt op groen licht zetten wanneer het zekerheid over een vervanger. Alisson Becker kwam daarvoor in aanmerking, maar Liverpool lijkt bereid om dieper in de buidel te tasten voor de Braziliaanse nummer één.

Chelsea heeft echter een alternatief op het oog in de vorm van Kasper Schmeichel en diens is komst is een pak haalbaarder voor de Blues. Indien de Deen tekent, lijkt niets een overgang van Courtois nog in de weg te staan. "Van zodra Chelsea quasi zekerheid heeft over zijn opvolger kan het snel gaan", besluit HNB.

LEES OOK: Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

Wie vindt u de beste doelman?

Meest recent

Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

59
59
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na Brugse stunt

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

50
50
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

30
30
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

108
108
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

63
63
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

82
82
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

24
24
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

160
160
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

134
134
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

49
49
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

163
163
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

204
204
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

86
86
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

47
47
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

203
203
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

101
101
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

182
182
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

196
196
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

81
81
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

442
442
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

282
282
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

254
254
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1053
1053

Meer sportnieuws