De Bruyne laat zich uit over 'anti-voetbal' Frankrijk

door
De Bruyne laat zich uit over 'anti-voetbal' Frankrijk

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor de Rode Duivels, de finale van het WK bleek net iets te hoog gegrepen. Al doet de manier waarop van Frankrijk werd verloren wel pijn. De Fransen waren immers niet zoveel beter, maar speelden enorm georganiseerd en defensief voetbal.


Thibaut Courtois had het meteen na de match zelfs over 'anti-voetbal' en ook Eden Hazard toonde zich scherp voor de Franse speelstijl. Kevin De Bruyne daarentegen legde zich er al snel bij neer. "Ik had dit verwacht, Frankrijk speelt al het hele toernooi zo. Dat is nu eenmaal hoe het is. Het is volstrekt normaal dat de Fransen de ruimtes klein wilden houden. En ook wel dat ze op het einde het ritme eruit probeerden te halen. Ik ben dat gewend, tegen City speelt bijna iedereen zo", zei hij tegenover Het Laatste Nieuws.

In ieder geval vindt De Bruyne dat België met gerust gemoed kan terugblikken op het WK. "Versta me niet verkeerd: ik ben een competitiebeest, ik wil altijd winnen. Als je het niet haalt, is dat jammer, maar moet je anderzijds realistisch zijn en de balans opmaken. We hebben er alles aan gedaan en stonden in een halve finale, met een goeie prestatie bovendien. Wel, dan vind ik dat we trots mogen zijn."

LEES OOK: WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

Het WK van de Rode Duivels is geslaagd ...

Meest recent

‘Italië wil stunten met nieuwe bondscoach’

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

6
6
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

42
42
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

158
158
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

53
53
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

196
196
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

212
212
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

254
254
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

177
177
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

444
444
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

528
528
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

228
228
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

24
24
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

82
82
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

81
81
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

120
120
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

364
364
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

57
57
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

485
485
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

277
277
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

402
402
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

38
38
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

87
87
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

156
156

Meer sportnieuws