STVV gaat zich aanvallend zeker nog versterken en volgens sportief manager Tom Van den Abbeele mogen de fans van STVV zich nog aan enkele transfers verwachten.
"Voorin is er de terugkeer van Wolke Janssens. Hij zal voluit zijn kans krijgen. Na de voorbereiding evalueren wij zijn situatie. Maar intussen zoeken wij wel nog een spits, type Akpom", zegt hij aan Het Belang van Limburg.
Akpom werd vorig jaar gehuurd van Arsenal en deed het goed, zijn dossier is nog niet gesloten. “Wie weet. Maar er is ook nog een andere piste. Een spits die momenteel op het WK zit (Japan? nvdr.). We hebben er iets voor over. Maar het moet wel betaalbaar blijven. Duimen dus maar dat die spits niet scoort in Rusland", blijft hij mysterieus.
LEES OOK: Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback
Claudio Reulens