'KVO ziet af van toptransfer, international genoemd als vervanger'

door
'KVO ziet af van toptransfer, international genoemd als vervanger'

KV Oostende haalde al verschillende interessante en vooral jonge aanwinsten binnen, maar is nog niet klaar op de transfermarkt. Zo blijft de Kustploeg nadrukkelijk werk maken van een nieuwe doelman en daarvoor staat Colin Coosemans helemaal bovenaan de verlanglijst. Maar een overeenkomst met KV Mechelen blijft voorlopig uit. 


Bij Malinwa laat men nu echter weten dat er vorige week wel een akkoord op clubniveau werd gevonden, maar dat ontkent de kustploeg met stip. "Een akkoord? Het is maar wat je daaronder verstaat. Er moet iets op papier staan. Alle respect voor Mechelen, hun oorspronkelijke prijs (1,5 miljoen,) is al enorm gezakt. Maar voor ons moet die nóg zakken", stelt TD Hugo Broos. 

De oud-trainer benadrukt dan ook dat KVO financieel lang niet meer zo sterk staat. "De tijd van Coucke is voorbij. Wij hebben budgettaire beperkingen. Colin is een topkeeper, ik wil hem nog altijd absoluut. Maar ik wil Messi ook. Dat gaat allemaal niet", maakt Broos zich sterk in Het Nieuwsblad.

UPDATE 20/06
KV Oostende werkte gisteren zijn eerste training af onder nieuwe trainer Gert Verheyen. Die wordt meteen al geconfronteerd met de transfermarkt. "Het is de eerste keer dat ik een transferperiode meemaak. En dan zeg je: wat is dat allemaal?" vertelt Verheyen aan Het Laatste Nieuws. KV Oostende zou nu definitief afhaken voor Colin Coosemans van KV Mechelen, het zou als vervanger Fabrice Ondoa willen binnenhalen. Die speelt sporadisch bij Sevilla B maar is wel titularis bij de nationale ploeg van Kameroen.

LEES OOK: Peperdure fout bij Antwerp: sterkhouder per direct weg

Trending:

Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Haalt KV Oostende playoff 1 dit jaar?

Meest recent

Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

6
6
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

22
22
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

155
155
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

500
500
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

74
74
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

134
134
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

527
527
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

266
266
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

153
153
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

65
65
AI rukt op: vrouwenploeg test straffe vernieuwing

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

6
6
Alles gelogen? De Mil rekent af met transferfabel

Royal Antwerp FC maakt geen indruk in de voorbereiding en het borrelt er langs alle kanten. Denis ...

111
111
"366 miljoen euro!" Marc Coucke helemaal losgeslagen

Voor Marc Coucke werd het een uiterst woelige week en voor één keer had dat weinig te ...

477
477
‘Bakayoko-hype escaleert: twee topclubs duwen door’

Johan Bakayoko gaat PSV deze mercato nog verlaten. De Belgische flankaanvaller heeft nog maar ...

64
64
Zes op het schavot: wie offert Anderlecht op?

Besnik Hasi kondigde aan dat er op het middenveld nog het nodige volk gaat vertrekken. RSC ...

459
459
Einde verhaal? Club krijgt nieuws over Mignolet

Het is plots heel druk aan de uitgang bij Club Brugge. Heel wat spelers verlaten de club, al zal ...

1260
1260
Transferbom op komst? Hong weer naar België?

Hyun-seok Hong was een van de lievelingen van Hein Vanhaezebrouck bij AA Gent. Hij haalde hem naar ...

654
654
Arsenal legt 65 miljoen euro op tafel voor toptransfer

Groot transfer nieuws vanuit Londen. Daar heeft Arsenal immers een peperdure transfer afgerond. De ...

46
46
Farioli doet naam van clubhopper alle eer aan

Francesco Farioli heeft een nieuwe club gevonden. De Italiaanse trainer werd vandaag zoals verwacht ...

39
39
'Club Brugge pusht voor duurste aankoop van zomermercato'

Binnen één maand moet Club Brugge alweer vol aan de bak tijdens de voorrondes van ...

861
861
'Eén Anderlecht-aanwinst staat dichtst bij basisplaats'

Maandag begint bij RSC Anderlecht het tweede luik van de voorbereiding, coach Besnik Hasi en zijn ...

524
524
Zelfs tegenstander gelooft ogen niet: actie Courtois gaat wereld rond

Real Madrid heeft zich zaterdagavond geplaatst voor de halve finales van het WK voor clubs. De ...

292
292
'Antwerp heeft beet: vierde aanwinst mee op stage'

Heel wat ploegen uit de Jupiler Pro League vertoeven de komende dagen op buitenlandse bodem voor een ...

513
513
'Club Brugge schiet in actie: eerste bod op flankaanvaller'

De spelers en staff van Club Brugge vertoeven momenteel in Schotland, waar zondag een oefenduel ...

787
787
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat wéér toe, Club laat miljoenen rollen'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

448
448

Meer sportnieuws