OFFICIEEL: KV Oostende plukt speler weg bij Waasland-Beveren

door
OFFICIEEL: KV Oostende plukt speler weg bij Waasland-Beveren

KV Oostende gaat na het vertrek van Marc Coucke voor enkele radicale veranderingen en 'KVO 3.0' begint stilaan vorm te krijgen. Het nieuwe bestuur en de nieuwe technische staf zijn al klaar en ook de nieuwe spelers beginnen stilaan binnen te druppelen.

En mogelijk komt er donderdag alweer transfernieuws uit Oostende. Dat lijkt voorzitter Peter Callant aan te geven op Twitter. "Morgen misschien terug goed nieuws bij KV Oostende", schrijft hij immers.

UPDATE 14/06

Ondertussen heeft Callant ook effectief bevestigd dat Oostende vandaag nog een transfer zal afronden. "Versterking onderweg!", schreef hij op Twitter. "Straks ondertekening contract jonge, talentvolle middenvelder, goede mentaliteit, al ervaring op teller. Onmiddellijk inzetbaar. Onze coach werkte er mee en gelooft in zijn creatieve kwaliteiten."

UPDATE 12u07

KV Oostende heeft de komst van zijn nieuwe middenvelder nu ook officieel bevestigd en zoals verwacht gaat het om François Marquet. De 23-jarige komt over van Waasland-Beveren en tekent voor drie seizoenen aan de kust.

"Ik heb de ambitie om me opnieuw te tonen", reageert Marquet bij zijn nieuwe club. "Het maakt me trots dat Oostende me wil. Ik wil de club daarom bedanken voor het vertrouwen. Het seizoen mag beginnen. Met Gert Verheyen als coach heb ik een ongelofelijk mooi jaar beleefd bij de jonge Duivels. Bij Waasland Beveren zat ik wat op een dood spoor, dus ik ben heel gretig om te tonen dat ik nog altijd dezelfde speler ben als enkele jaren geleden in Moeskroen."


Is hij een aanwinst voor Oostende?

Meest recent

Hayen legt vinger op wonde: "Dat was het verschil"

Club Brugge is dinsdagavond toch een beetje van zijn Europese wolk gedonderd. Het kon geen ...

59
59
Bizar: ex-Rode Duivel wordt opgeroepen door... Haïti

Er komen snel weer interlands aan, want begin oktober staat de volgende reeks ...

35
35
Blamage voor Ajax, Bayern haalt uit, Liverpool onderuit

Dinsdagavond stonden er weer heel wat wedstrijden in de Champions League op het programma. Die ...

39
39
Hayen neemt schlemiel bij Club in bescherming

Club Brugge heeft dinsdag een tik gekregen in de Champions League. Het slaagde er niet in om zijn ...

163
163
Domper voor Standard: sterkhouder mist Clasico

Standard maakt zich op voor een kraker op zondag, want dan moet het op bezoek bij Anderlecht. Nadat ...

83
83
Antiheld Club in zak en as: "Ik trek me dit heel hard aan"

Club Brugge heeft dinsdag niet opnieuw een straf resultaat kunnen neerzetten in de Champions League. ...

188
188
Anderlecht meldt geweldig nieuws voor Clasico

Komend weekend staan er in de Jupiler Pro League weer enkele interessante affiches op het programma. ...

239
239
Kranten duiden 2 zondebokken aan na pijnlijke ommekeer Club

Club Brugge is er niet in geslaagd om ook zijn tweede wedstrijd in de Champions League te winnen. ...

461
461
Belgisch toptalent hakt knoop door tussen België en Congo

De Belgische nationale ploeg is onder bondscoach Rudi Garcia en Vincent Mannaert in opbouw. Die ...

153
153
Matig Club Brugge laat zich ringeloren in Bergamo

Club Brugge speelde vanavond zijn tweede match in de League Phase van de Champions League. Na de ...

215
215
Mac Allister zit met iets in zijn maag bij Union SG

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Newcastle United. Na de eerste driepunter op het ...

62
62
Club Brugge juicht in Bergamo: "Méér dan 30 miljoen euro"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn tweede groepswedstrijd in de League Phase van de Champions ...

144
144
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo eindelijk weer boven water

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

96
96
Pafos in Champions League: sprookjesverhaal met donkere rand?

Pafos FC speelt vanavond tegen Bayern München zijn eerste thuismatch in de League Phase van de ...

80
80
KRC Genk met héél straf statement: geen uitfans meer

KRC Genk heeft vandaag gereageerd op de stevig uithaal van STVV. De Truienaars waren niet te spreken ...

237
237
'Kane‑dreun: Kompany zweet door enorme wending'

Vincent Kompany moet successen zien te brengen bij Bayern München. Voorin vertrouwt de ...

75
75
Bom bij AA Gent: club zet grote naam op straat

AA Gent blijft een club waar er veel wijzigt op korte termijn. De club heeft vanavond meegedeeld dat ...

233
233
De 11 namen: Hayen kiest één verrassing bij Club Brugge

Met een 4-1 zege tegen AS Monaco schoot Club Brugge prima uit de startblokken in de League Phase van ...

119
119
Horrorstart: CDK’s sterrendom brokkelt volledig af

De glans rond Charles De Ketelaere brokkelt af: mini-blessures, haperend ritme en een loodzware ...

79
79
KRC Genk glundert: Heymans plakt datum op comeback

KRC Genk sleepte vorige week zowel tegen Rangers als STVV op de valreep een overwinning uit de brand ...

123
123
Vijf voor twaalf in Anderlecht: hoofd Hasi op kapblok

Dankzij een zege tegen AA Gent leek de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar dat bleek slechts ...

416
416
Club NXT geeft goede voorbeeld en verslaat Atalanta

Op de tweede speeldag van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atalanta. In de ...

92
92
Genk op ramkoers: Fink siddert door blessuregolf

KRC Genk spoelde de mislukte competitiestart vorige week door met enkele even krappe als deugddoende ...

247
247
Club troefde topclubs af voor goudklomp: "Daarom Brugge"

Club Brugge deed de afgelopen jaren heel wat mooie transfers en met Nicolo Tresoldi hoopt Bauw-Zwart ...

339
339
Pocognoli gooit olie op het vuur voor Newcastle

Union SG hoopt de uitstekende start in de Champions League verder te zetten tegen Newcastle United. ...

71
71

Meer sportnieuws