De
Anderlecht-supporters zullen dit seizoen Tomas Sivok niet in het Constant Vanden Stock-stadion kunnen bewonderen. De verdediger van Besiktas stond lange tijd op het verlanglijstje van de club, maar hij besloot om bij te tekenen bij zijn Turkse club.
Manager Herman Van Holsbeeck was de Tsjech enkele keren gaan bekijken. Sivok was immers einde contract en wou niet bijtekenen. Besiktas deelt nu echter mee dat de EK-ganger voor drie jaar bijtekent en daarin 3,9 miljoen euro zal verdienen. Dat meldde de club op zijn website.
De 28-jarige voetballer speelt al sinds 2008 voor de Turkse topclub. Voordien was hij actief bij Sparta Praag en Udinese. Hij was ook actief bij Tsjechië op het afgelopen Europees Kampioenschap in Polen en Oekraïne.