Mertens houdt tranferopties open: "Hij weet wat ik waard ben"

132
Mertens houdt tranferopties open:

Dries Mertens onderging bij SSC Napoli een ware metamorfose van kwieke flankspeler tot vlotscorende centrumspits. Daar mag hij vooral coach Maurizio Sarri dankbaar voor zijn, diens systeem ligt de Rode Duivel immers uitstekend. Het was dan ook even slikken toen de club de komst van Carlo Ancelotti als nieuwe coach bekend maakte.


Mertens liet al verstaan dat hij geen problemen heeft met de nieuwe trainer en Ancelotti lijkt ook met de Belg aan de slag te willen gaan. Maar de ex-trainer van Real Madrid en Bayern München prefereert een kopbalsterke spits en dus zou Mertens opnieuw de concurrentie moeten aangaan op de drukbevolkte flanken. Iets wat hij minder ziet zitten.

Maar mogelijk biedt Sarri hem een alternatief aan. De Italiaan wordt immers nadrukkelijk genoemd bij Chelsea FC en die club toonde afgelopen zomer al interesse. Bovendien beschikt Mertens over een clausule waardoor een buitenlandse ploeg hem kan weghalen voor 28 miljoen euro. "Sarri weet vooral wat ik waard ben. Een clausule van 28 miljoen euro is veel geld voor een speler van 31 jaar, maar als een trainer jou kent, valt dat wel mee", houdt Mertens zijn opties open bij Het Nieuwsblad.

Maar de aanvaller staat zeker niet te popelen om te vertrekken in Napels, integendeel. "Napoli heeft mij ook al gebeld om te zeggen dat het graag zou hebben dat ik blijf. Zoals ik altijd zeg: ik zit daar graag. We zien wel."

LEES OOK: De Ketelaere krijgt waarschuwing: "Vroeg of laat op de bank"

Verwacht u dat Mertens komend seizoen nog voor Napoli speelt?

Meest recent

Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

9
9
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

25
25
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

204
204
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

118
118
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

242
242
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

269
269
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

336
336
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

322
322
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

101
101
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

48
48
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

40
40
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

130
130
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

152
152
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

41
41
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

37
37
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

91
91
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

119
119
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

55
55
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

129
129
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

76
76
Ook CPL-matchen afgelast: inhaaldatum KV Kortrijk-KV Mechelen

Storm Austen raast door het land den de Pro League heeft beslist om in te grijpen. In de Jupiler Pro ...

270
270
Allegri houdt koppig vast aan De Bruyne-plan: "Hij kan het"

Het zijn woelige weken geweest voor Kevin De Bruyne, waarin hij van het ene uiterste in het andere ...

47
47
Spijt van keuze voor Duitsland: "Als Klopp me oproept, zeg ik nee"

Spelers met dubbele nationaliteit, het is in ons land de laatste jaren een heet hangijzer geworden. ...

262
262
Toptalent komt plots boven bij Anderlecht: Bruno verklaart

Anderlecht stond donderdagavond onder zware druk in Polen na de nederlagen tegen Dinamo Zagreb en ...

389
389
Geen JPL-voetbal vanavond: Kortrijk-Mechelen afgelast

Competitievoetbal was de voorbije anderhalve maand schaars in ons land. Eind september en begin ...

103
103

Meer sportnieuws