Mertens houdt tranferopties open: "Hij weet wat ik waard ben"

door
Mertens houdt tranferopties open:

Dries Mertens onderging bij SSC Napoli een ware metamorfose van kwieke flankspeler tot vlotscorende centrumspits. Daar mag hij vooral coach Maurizio Sarri dankbaar voor zijn, diens systeem ligt de Rode Duivel immers uitstekend. Het was dan ook even slikken toen de club de komst van Carlo Ancelotti als nieuwe coach bekend maakte.


Mertens liet al verstaan dat hij geen problemen heeft met de nieuwe trainer en Ancelotti lijkt ook met de Belg aan de slag te willen gaan. Maar de ex-trainer van Real Madrid en Bayern München prefereert een kopbalsterke spits en dus zou Mertens opnieuw de concurrentie moeten aangaan op de drukbevolkte flanken. Iets wat hij minder ziet zitten.

Maar mogelijk biedt Sarri hem een alternatief aan. De Italiaan wordt immers nadrukkelijk genoemd bij Chelsea FC en die club toonde afgelopen zomer al interesse. Bovendien beschikt Mertens over een clausule waardoor een buitenlandse ploeg hem kan weghalen voor 28 miljoen euro. "Sarri weet vooral wat ik waard ben. Een clausule van 28 miljoen euro is veel geld voor een speler van 31 jaar, maar als een trainer jou kent, valt dat wel mee", houdt Mertens zijn opties open bij Het Nieuwsblad.

Maar de aanvaller staat zeker niet te popelen om te vertrekken in Napels, integendeel. "Napoli heeft mij ook al gebeld om te zeggen dat het graag zou hebben dat ik blijf. Zoals ik altijd zeg: ik zit daar graag. We zien wel."

LEES OOK: Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Verwacht u dat Mertens komend seizoen nog voor Napoli speelt?

Meest recent

Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

70
70
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

57
57
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

202
202
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

43
43
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

126
126
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

46
46
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

308
308
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

133
133
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

55
55
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

32
32
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

62
62
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

144
144
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

97
97
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

54
54
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

242
242
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

99
99
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

72
72
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

244
244
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

156
156
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

986
986
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

248
248
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

516
516
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

564
564
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

405
405
Vrancken lijnrecht tegenover Vandenbroeck na sneeuwincident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt tegen hoogvlieger STVV, maar de Kanaries verwezenlijkten ...

126
126

Meer sportnieuws