'KV Mechelen blijft gaan en aast op spelers Club Brugge, OHL en Antwerp'

door
'KV Mechelen blijft gaan en aast op spelers Club Brugge, OHL en Antwerp'

KV Mechelen mag dan wel sinds enkele dagen definitief zekerheid hebben over de degradatie naar 1B, toch blijven ze Achter de Kazerne werken om volgend seizoen een sterk elftal op de been te krijgen. Na de komst van Castro en Storm hoopt Malinwa de komende dagen en weken nog een viertal transferdossiers af te ronden.


Zo wordt er nog altijd werk gemaakt van de komst van Igor De Camargo, maar volgens Gazet van Antwerpen komt de eerstvolgende aanwinst wellicht opnieuw van Club Brugge. Na Storm zou ook Laurent Lemoine de overstap maken. Dennis van Wijk kent de 20-jarige verdediger van bij Roeselare, waar Lemoine dit seizoen op uitleenbasis voetbalde.

Daarnaast zoekt KVM ook nog een linksachter ter vervanging van Cobbaut en een rechterflankspeler. Voor die laatste positie zou Yannick Aguemon, die een sterk seizoen speelde bij OH Leuven, in beeld zijn. OHL zal hem echter niet zomaar willen laten gaan, zeker omdat Mechelen hen de voorbije weken al de duvel aandeed met de transfers van Storm en keeperstrainer Kuperus. Voor de linksback zou KV dan weer praten met Alexander Corryn. Die ligt onder contract bij de Maneblussers, maar werd de voorbije twee seizoenen verhuurd aan Antwerp. Mechelen zou hem nu proberen te overtuigen om volgend seizoen toch Achter de Kazerne te blijven.

LEES OOK: Deals bij KV Mechelen, Charleroi, Beveren en Dender

🔥 Wat iedereen nu leest

'Overmars ontploft na sluwe deal met miljardair'
'Overmars ontploft na sluwe deal met miljardair'
Ex rekent hard af met Karl Vannieuwerke:
Ex rekent hard af met Karl Vannieuwerke: "Na alles wat..."

Zal KV Mechelen langer dan één seizoen in 1B blijven?

Meest recent

'STVV heeft opmerkelijke opvolger Bertaccini beet'

STVV kreeg vorige week nog een stevige tik te verwerken, want het zag Adriano Bertaccini vertrekken. ...

9
9
Club opgelet: Rangers maakt meteen stevig statement

Club Brugge begint woensdag aan zijn missie in de Champions League. Om daarin de league phase te ...

22
22
Anderlecht mag transferdoelwit alweer schrappen

Anderlecht richt zijn pijlen dezer dagen weer op Europa, waar het na de blamage tegen Häcken de ...

34
34
'Westerlo vindt broodnodige versterking'

Voor Westerlo werd het een competitiestart met twee gezichten. Het kreeg op de openingsspeeldag nog ...

32
32
Ontslagen Anderlecht-pion duikt op in Premier League

Bij Anderlecht gooiden ze het de voorbije maanden weer over een heel andere boeg. Zowel in de ...

71
71
Jashari straalt op eerste foto, weldra ook Ordoñez?

Club Brugge streek dinsdag neer in Oostenrijk, waar het een dag later een eerste zeer belangrijke ...

320
320
'Standard heeft prijsschutter bijna beet'

Standard is met een vier op zes zeer aardig aan het seizoen begonnen en is zo voorlopig mee in de ...

164
164
Vanaken waarschuwt voor grote valkuil voor Club

Club Brugge is dinsdag afgereisd naar Oostenrijk, waar het begin aan zijn Champions League-avontuur. ...

352
352
'Sporting Charleroi rekent zich rijk: monsterbod op komst'

Sporting Charleroi baalt enorm. De uitschakeling in de voorrondes van de Conference League is vooral ...

110
110
'Volgende RSCA Futures-talent trekt naar andere oorden'

Keisuke Goto is op weg naar STVV, dat hem gaat huren van RSC Anderlecht. De Japanner, door de Denen ...

187
187
'Union SG zet zinnen op volgende miljoenenparel'

Union SG is de club die inzake percentage geslaagde transfers wellicht het best scoort in de Jupiler ...

63
63
Waarom Club Brugge precies 40 miljoen voor Jashari wil

Van een akkoord is nog geen sprake, maar Club Brugge en AC Milan zijn opnieuw in gesprek over Ardon ...

1673
1673
'Rits zegt 'neen', één club maakt wel grote kans'

Mats Rits moet weg bij RSC Anderlecht. De middenvelder behoort de laatste matchen niet tot de ...

387
387
Transferorakel Romano ziet imago plots instorten

Fabrizio Romano moeten we niet meer voorstellen aan jullie. De Italiaan is dé ...

178
178
'Anderlecht-stunt met ex-speler van Liverpool'

RSC Anderlecht is in principe nog niét klaar op de transfermarkt. De Brusselaars moeten wel ...

701
701
Deals bij KV Mechelen, Charleroi, Beveren en Dender

Heel wat transfers vandaag in België. Doorheen de dag werden de nodige deals afgerond. We ...

212
212
Vandenbempt ziet Anderlecht spartelen: 'Hasi in de penarie'

RSC Anderlecht werd in de Europa League uitgeschakeld door BK Hacken en zal het nu in de Conference ...

308
308
Bom ontploft bij woedend Barça: oorlog met grootverdiener

De bom is ontploft bij FC Barcelona. Nog voor het begin van het nieuwe seizoen stormt het ferm bij ...

156
156
Zulte Waregem doet zaken met Beerschot

Zulte Waregem promoveerde van de Challenger Pro League naar de Jupiler Pro League en Beerschot ging ...

113
113
Het hek is van de dam: Belgische clubs briesen op DAZN

DAZN en de telecomproviders liggen nog steeds met elkaar in de clinch. Ondanks een nakende doorbraak ...

1105
1105
Deniz Undav in het oog van de storm: spits is het beu

Deniz Undav maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG, maar nu is de spits een revelatie in ...

250
250
Standard rouwt: icoon Jorge Costa onverwacht overleden

De voetbalwereld is in rouw. Voormalige Standard Luik-speler Jorge Costa is plotseling overleden, ...

0
0
Zware ambras bij Zulte: pijnlijke details aan het licht

Het zit er flink tegen bij Zulte Waregem. De promovendus was nog in euforie na de titel in de ...

1762
1762
Ferme domper én cruciale meevaller voor Hayen

Club Brugge neemt het in de voorrondes van de Champions League op tegen RB Salzburg. Blauw-Zwart ...

397
397
DAZN draait kar: plots groot nieuws voor voetbalfan

De soap rond DAZN en de telecombedrijven blijft voortduren. Eerder kwam het bericht naar buiten dat ...

1570
1570

Meer sportnieuws