FC Barcelona weigert zich al rijk te rekenen in de Champions League. Na de 4-1 overwinning op AS Roma lijkt de return in Rome een formaliteit. Maar trainer Ernesto Valverde ziet dat anders.
Op zijn verplichte persconferentie waarschuwde de Spanjaard voor gemakzucht. "We kunnen niet doen alsof we er al zijn. We benaderen de wedstrijd alsof het 0-0 staat, want er kan van alles gebeuren. We willen hier winnen. Ik verwacht een zelfde Roma als in de eerste wedstrijd en hoe ze het hele seizoen hebben gespeeld."
Valverde verwacht dan ook dat de Italianen vol ten aanval zullen trekken. "Roma zal vroeg willen scoren en moet daar risico bij nemen. Wij moeten goed zijn, om verder te komen", aldus de Barcelona-trainer. "Roma heeft eerder laten zien dat ze goede spelers hebben. Een fout van ons, of te veel vertrouwen, kan ons duur komen te staan."
LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’
Kobe K