Genk baalt: "Vukovic had meer moeten doen"

door
Genk baalt:

KRC Genk zal in Play-Off I nog volop moeten strijden om Europees voetbal te halen. De Limburgers moesten in de finale van de Belgische beker immers de duimen leggen voor Standard, dat over 120 minuten spelen één keer meer wist te scoren. Binnen de club baalde men uiteraard als een stekker.


Zo werd onder meer gewezen naar het vervelende tijdrekken van Standard, maar Racing moet de hand ook in eigen boezem steken. Kristof Van Hout, ex-doelman bij beide clubs, wijst onder meer naar Danny Vukovic. "Het gebeurt natuurlijk in een fractie van een seconde. maar ik had het gevoel dat Vukovic meer had kunnen doen. Al was hij niet de enige die niet helemaal vrijuit gaat. Emond stond bij de voorzet moederziel alleen om van dichtbij raak te knikken", klonk het in Het Belang van Limburg.

De kritiek op het 'anti-voetbal' van de Rouches kan Van Hout zeker plaatsen, maar hij vindt het het goede recht van de Luikenaars om het zo aan te pakken. "Er is veel kritiek op de manier waarop ze dat deden, maar mij is altijd verteld dat je een finale niet moet spelen, maar dat je hem moet winnen. Hoe dat dan gebeurt, is eigenlijk van ondergeschikt belang."

LEES OOK: 'Club Brugge en Genk blazen transferstrijd nieuw leven in'

Vukovic had de bal van Emond moeten hebben ...

Meest recent

Boeckx ziet gigantisch Duivels-probleem: "Wie vervangt hem?"

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Kazachstan. De Belgen kregen kansen genoeg om te winnen, ...

42
42
Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

116
116
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

85
85
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

33
33
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

53
53
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

226
226
Rapport Garcia: Degryse en Deschacht maken balans op

Rudi Garcia zal na de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein tien duels als coach van de Rode ...

36
36
Rode Duivels smullen nu al: "De nieuwe Eden Hazard?"

De Rode Duivels hebben geen ploeg meer van wereldklasse, maar de Belgen zijn wel nog steeds een ...

71
71
Degryse ziet één vreemde keuze van Garcia in basisploeg

De Rode Duivels nemen het op tegen Kazachstan. Een irritante verplaatsing, waar de Belgen wel ...

51
51
Klopt PSV aan bij Anderlecht? Bosz is zéér duidelijk

PSV lijkt weer dé te kloppen ploeg te zijn in Nederland. Ze staan weer overtuigend op een ...

79
79
Gert Verheyen verrast iedereen met mysterieuze boodschap

Gert Verheyen en Frank Raes waren jarenlang goede collega's. De twee werkten onder meer samen bij ...

41
41
Garcia kiest beste elf: één keuze zorgt voor ophef

De Rode Duivels nemen het om 15u op tegen Kazachstan. Een zege en het WK is binnen. Bondscoach Rudi ...

65
65
Versterking Hayen: fans watertanden na video op socials Club

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een bijzonder druk wedstrijdschema. En dat ...

183
183
Opstelling Duivels: verrassende basisdebutant, Vanaken kapitein

Zaterdagnamiddag is het zover, dan kunnen de Rode Duivels zich mathematisch plaatsen voor het WK ...

181
181
'Stille exit na 238 duels: transfer Verschaeren nabij'

Yari Verschaeren raakt de laatste weken niet meer van de bank bij RSC Anderlecht. Het begint er dan ...

224
224
VTM-bom barst: kijkers in shock door nieuws over Mulder

Deze namiddag nemen onze Rode Duivels het op tegen Kazachstan. De inzet is duidelijk: het WK-ticket ...

1137
1137
Geurtje aan afhaken Courtois? Philippe Albert reageert

De Rode Duivels zullen zaterdagnamiddag hun WK-kwalificatie moeten afdwingen zonder verschillende ...

157
157
'Arsenal lijkbleek: City haalt PL-smaakmaker in januari'

In de Engelse Premier League staat Arsenal FC na elf speeldagen alleen aan de leiding te pronken. ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Recordsom De Cat, Liverpool lonkt naar Club'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

134
134
'Club Brugge verliest sterkhouder: prijskaartje bekend'

Met een slordige 80 miljoen aan inkomsten verlegde Club Brugge vorige zomer zijn grenzen, maar of ...

280
280
'Anderlecht kan cashen: interesse in De Cat neemt toe'

Doorheen de financiële malaise van de afgelopen jaren bleek Neerpede vaak een levenslijn voor ...

113
113
'Unicum bij Rode Duivels: Garcia broedt op verrassing'

In het verre Kazachstan beginnen de Rode Duivels straks aan hun voorlaatste opdracht van de ...

149
149
'Transfertwist bij Club Brugge: Vermant weg in januari?'

De wintermercato opent pas binnen anderhalve maand haar deuren, maar de geruchtenmolen draait nu al ...

364
364
Club-fans in shock: verrassende namen op transferlijst

Club Brugge legt een shortlist op tafel: van U20-parels tot een Premier League-keeper. Het gaat om ...

368
368
Garcia en Tielemans spreken ferme taal: "Dat moét"

Rond 16u45 mogen de Rode Duivels hun WK-kwalificatie vieren. Iets anders zou een blamage zijn. Rudi ...

37
37

Meer sportnieuws