KV Kortijk let maar beter op: ‘JPL-clubs tonen interesse in De Boeck’

door
KV Kortijk let maar beter op: ‘JPL-clubs tonen interesse in De Boeck’

KV Kortrijk viel in extremis toch naast Play-Off I, maar kan desondanks terugblikken op een geslaagd seizoen. Nochtans zag het er op een bepaald moment erg penibel uit. Maar de komst van Glen De Boeck zorgde ervoor dat alsnog op een erg knappe zevende plaats belandden.

Het zou dan ook niet meer dan normaal zijn dat de overeenkomst met de trainer verlengd wordt, maar die gesprekken verlopen erg moeizaam. Algemeen manager Matthias Leterme komt nu met een update. "We zijn aan het onderhandelen over een nieuw contract. Als er een akkoord komt, zal er uiteindelijk de juiste prijs betaald worden. De spelers zijn vrij tot vrijdag en de coach maakt ondertussen een trip naar Valencia. Maar we willen graag eind deze week of begin volgende week uitsluitsel hebben", klinkt het in Sport/Voetbalmagazine.

De Boeck is wel een veeleisende coach. Zo toonde hij zich onder meer erg kritisch voor de slechte staat van het veld in het Guldensporenstadion. "Dat heeft niets met elkaar te maken. Ons hoofdveld zullen we trouwens aanpakken in het tussenseizoen. En na het seizoen zullen we de bovenlaag afnemen en ervoor zorgen dat er een kwalitatief sterke grasmat in de plaats komt te liggen die we daarna van kortbij zullen opvolgen", aldus Leterme.

UPDATE 15/03

KV Kortrijk maakt maar beter snel werk van een contractverlenging voor Glen De Boeck. Volgens Wim De Coninck zou die anders zomaar eens bij een andere JPL-club aan de slag kunnen gaan: "Glen De Boeck toverde met Kortrijk: met de 32 op 48 die hij er haalde drijf je op een kampioenengemiddelde. In die periode deed geen enkele ploeg beter en dan mag je eisen stellen bij contractbesprekingen en is het logisch dat er belangstelling is van andere ploegen.” stelt de ex-doelman in Sport/Voetbalmagazine.

Veranderen van club zou geen verstandige keuze zijn van De Boeck

Meest recent

Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

59
59
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

175
175
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

430
430
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

390
390
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

87
87
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

232
232
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

153
153
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

109
109
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

90
90
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

224
224
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

148
148
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

515
515
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

289
289
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

91
91
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

463
463
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

126
126
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

476
476
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

241
241
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

382
382
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

599
599
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

287
287
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

172
172
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

305
305
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

62
62
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

469
469

Meer sportnieuws