KV Kortijk let maar beter op: ‘JPL-clubs tonen interesse in De Boeck’

door
KV Kortijk let maar beter op: ‘JPL-clubs tonen interesse in De Boeck’

KV Kortrijk viel in extremis toch naast Play-Off I, maar kan desondanks terugblikken op een geslaagd seizoen. Nochtans zag het er op een bepaald moment erg penibel uit. Maar de komst van Glen De Boeck zorgde ervoor dat alsnog op een erg knappe zevende plaats belandden.

Het zou dan ook niet meer dan normaal zijn dat de overeenkomst met de trainer verlengd wordt, maar die gesprekken verlopen erg moeizaam. Algemeen manager Matthias Leterme komt nu met een update. "We zijn aan het onderhandelen over een nieuw contract. Als er een akkoord komt, zal er uiteindelijk de juiste prijs betaald worden. De spelers zijn vrij tot vrijdag en de coach maakt ondertussen een trip naar Valencia. Maar we willen graag eind deze week of begin volgende week uitsluitsel hebben", klinkt het in Sport/Voetbalmagazine.

De Boeck is wel een veeleisende coach. Zo toonde hij zich onder meer erg kritisch voor de slechte staat van het veld in het Guldensporenstadion. "Dat heeft niets met elkaar te maken. Ons hoofdveld zullen we trouwens aanpakken in het tussenseizoen. En na het seizoen zullen we de bovenlaag afnemen en ervoor zorgen dat er een kwalitatief sterke grasmat in de plaats komt te liggen die we daarna van kortbij zullen opvolgen", aldus Leterme.

UPDATE 15/03

KV Kortrijk maakt maar beter snel werk van een contractverlenging voor Glen De Boeck. Volgens Wim De Coninck zou die anders zomaar eens bij een andere JPL-club aan de slag kunnen gaan: "Glen De Boeck toverde met Kortrijk: met de 32 op 48 die hij er haalde drijf je op een kampioenengemiddelde. In die periode deed geen enkele ploeg beter en dan mag je eisen stellen bij contractbesprekingen en is het logisch dat er belangstelling is van andere ploegen.” stelt de ex-doelman in Sport/Voetbalmagazine.

LEES OOK: Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Veranderen van club zou geen verstandige keuze zijn van De Boeck

Meest recent

'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

20
20
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

146
146
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

149
149
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

199
199
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

303
303
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

474
474
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

214
214
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

269
269
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

309
309
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

149
149
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

380
380
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

247
247
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

341
341
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

633
633
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

441
441
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

147
147
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

171
171
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

311
311
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

882
882
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

376
376
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

81
81
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

357
357
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

134
134
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

625
625
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

146
146

Meer sportnieuws