KV Kortijk let maar beter op: ‘JPL-clubs tonen interesse in De Boeck’

door
KV Kortijk let maar beter op: ‘JPL-clubs tonen interesse in De Boeck’

KV Kortrijk viel in extremis toch naast Play-Off I, maar kan desondanks terugblikken op een geslaagd seizoen. Nochtans zag het er op een bepaald moment erg penibel uit. Maar de komst van Glen De Boeck zorgde ervoor dat alsnog op een erg knappe zevende plaats belandden.

Het zou dan ook niet meer dan normaal zijn dat de overeenkomst met de trainer verlengd wordt, maar die gesprekken verlopen erg moeizaam. Algemeen manager Matthias Leterme komt nu met een update. "We zijn aan het onderhandelen over een nieuw contract. Als er een akkoord komt, zal er uiteindelijk de juiste prijs betaald worden. De spelers zijn vrij tot vrijdag en de coach maakt ondertussen een trip naar Valencia. Maar we willen graag eind deze week of begin volgende week uitsluitsel hebben", klinkt het in Sport/Voetbalmagazine.

De Boeck is wel een veeleisende coach. Zo toonde hij zich onder meer erg kritisch voor de slechte staat van het veld in het Guldensporenstadion. "Dat heeft niets met elkaar te maken. Ons hoofdveld zullen we trouwens aanpakken in het tussenseizoen. En na het seizoen zullen we de bovenlaag afnemen en ervoor zorgen dat er een kwalitatief sterke grasmat in de plaats komt te liggen die we daarna van kortbij zullen opvolgen", aldus Leterme.

UPDATE 15/03

KV Kortrijk maakt maar beter snel werk van een contractverlenging voor Glen De Boeck. Volgens Wim De Coninck zou die anders zomaar eens bij een andere JPL-club aan de slag kunnen gaan: "Glen De Boeck toverde met Kortrijk: met de 32 op 48 die hij er haalde drijf je op een kampioenengemiddelde. In die periode deed geen enkele ploeg beter en dan mag je eisen stellen bij contractbesprekingen en is het logisch dat er belangstelling is van andere ploegen.” stelt de ex-doelman in Sport/Voetbalmagazine.

Veranderen van club zou geen verstandige keuze zijn van De Boeck

Meest recent

'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

11
11
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

48
48
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

688
688
'Plotse wending Genk: miljoenentransfer in Premier League'

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen maar aanmodderen in de eigen competitie, deelname aan de ...

126
126
'Vuurwerk in laatste transferweek: Club laat miljoenen rollen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van woensdagavond ...

240
240
'Malaise Anderlecht deint uit: ontslag Hasi op tafel'

De tweede seizoenshelft is nog maar net goed op weg, of er hangt alweer een crisis in de lucht bij ...

362
362
Westerlo baalt na late gelijkmaker: "Moeten het binnenhalen"

De afsluiter van de 22ste speeldag in de Jupiler Pro League kreeg zondagavond geen winnaar. KV ...

31
31
'Bizarre wending rond Marc Brys bij Kameroen'

Kameroen schopte het op de voorbije Africa Cup tot de kwartfinales, waarin ze echter uitgeschakeld ...

166
166
Vanderbiest bevestigt: "Zijn laatste match voor Mechelen"

KV Mechelen is zondagavond niet verder geraakt dan een gelijkspel tegen Westerlo, waarmee het een ...

237
237
De Winter scoort, maar Milan verliest terrein in titelstrijd

AC Milan heeft zondag geen goede zaak gedaan in de strijd om de titel. Het slaagde er immers niet in ...

14
14
Hasi viseert drie spelers na dramatische prestatie

In november leek Anderlecht zich nog te ontpoppen tot titelkandidaat na zeges in de toppers tegen ...

449
449
Knaltransfer Carrasco: "Hij is een uitstekende speler"

Yannick Carrasco is intussen 2,5 jaar aan de slag in Saudi-Arabië, waar Al-Shabab in de zomer ...

86
86
Hazard begrijpt fans: "Niet genoeg wat we laten zien"

Anderlecht beleefde zondag alweer een pijnlijke avond in de competitie. Het bleef in eigen stadion ...

119
119
'Nieuwe wending: na basisplaats vertrek bij Anderlecht'

Anderlecht liet zondagavond pijnlijke punten liggen tegen rode lantaarn Dender. Besnik Hasi kon in ...

357
357
Geen goede zaak voor PO1: Mechelen redt pas op valreep punt

De strijd om de top zes is weer een beetje spannender geworden. KV Mechelen liet de concurrentie ...

71
71
Hoogspanning Anderlecht: spelers op matje, ontslag Hasi gevraagd

De motor van RSC Anderlecht blijft voorlopig sputteren in de Jupiler Pro League. Zondagavond raakte ...

678
678
Nieuwe klap Anderlecht: rode lantaarn pakt gouden punt

RSC Anderlecht heeft zondagavond opnieuw averij opgelopen in de Jupiler Pro League. Paars-Wit kon ...

238
238
Rentree in mineur: Juventus verpest grote comeback Lukaku

Romelu Lukaku heeft zijn eerste speelminuten van het seizoen gemaakt. Na maanden revalideren maakte ...

56
56
‘Vermeeren schrikt zich rot: OM maakt schokbeslissing’

Marseille wil z’n middenveld komende zomer compleet hertekenen. En dat nieuws komt als een ...

524
524
Sensatie! United reanimeert titelstrijd met zege op Arsenal

Zelf kampioen worden zit er allicht niet meer in, maar Manchester United drukt wel zijn stempel op ...

99
99
Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Tom Waes zal ongetwijfeld blij zijn dat we in een nieuw jaar zitten. 2025 was turbulent voor het ...

26
26
Anderlecht uitgefloten aan rust: 'opvolger Hasi' al genoemd

Na de recente 1 op 9 wou RSC Anderlecht zo snel mogelijk aanknopen met een overwinning in de Jupiler ...

564
564
Straffe beelden: Stromae zet Lotto Park in vuur en vlam

RSC Anderlecht heeft op sportief vlak allerminst een succesvolle periode achter de rug. Maar qua ...

57
57
Barça leider na pareltje Yamal, extra ademruimte Van Persie

FC Barcelona heeft de macht terug gegrepen in de Spaanse Primera Division. De Catalanen wonnen met ...

25
25
'Club Brugge all-in: tweede duurste aanwinst uit clubgeschiedenis'

Met Félix Lemaréchal heeft Club Brugge zijn eerste aanwinst van de mercato ...

995
995

Meer sportnieuws