Vercauteren zet Beerschot-lieveling op zijn plaats

417
Vercauteren zet Beerschot-lieveling op zijn plaats

Zaterdag nemen KFCO Beerschot Wilrijk en Cercle Brugge het tegen mekaar op in de terugwedstrijd van de promotiebarrages in 1B. In aanloop naar deze dubbele confrontatie werd in de media alvast wat uitgedaagd tussen de twee ploegen. Beerschot-steunpilaar Hernan Losada bijvoorbeeld, richtte zich tot Cercle-coach Frank Vercauteren.


Zo verwees hij in enkele interviews vorige week naar zijn doelpunt met Beerschot tegen Anderlecht in 2007. "Daardoor werd hun coach, Franky Vercauteren toen ontslagen. Voor zo’n scenario teken ik graag opnieuw", klonk het. Maar Vercauteren kan hier duidelijk niet mee lachen. "Bij Cercle krijg ik hier via Nicolas Cornu alles wat er in de pers verschijnt en ik heb veel onzin gelezen. Dat Losada bijvoorbeeld denkt dat hij door zijn doelpunt tegen Anderlecht mij heeft doen ontslaan. Laat ons zeggen dat mijn ontslag toen al lang op tafel lag en misschien moet ik hem dan ook dankbaar zijn, want ik heb veel mogen meemaken sindsdien", klonk het bij Krant van West-Vlaanderen.

En ook over de analyses die na de heenmatch werden gemaakt, was Vercauteren het allerminst mee eens. "De analisten zagen ineens dat we met vier centrale verdedigers speelden. Dan hadden ze de vorige matchen en trainingen niet gezien. Ik speel al maanden met eenzelfde systeem, drie of vijf verdedigers. Alleen Delacourt speelde nu op een iets andere positie, die van Palun. Nu, wat men denkt over mij interesseert mij alleen als het van familie of vrienden komt, niet van buitenstanders."

LEES OOK: 'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Vercauteren moet zich niet met zo'n randzaken bezig houden ...

Meest recent

Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

0
0
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

20
20
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

15
15
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

63
63
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

8
8
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

6
6
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

53
53
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

137
137
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

72
72
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

68
68
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

623
623
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

126
126
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

76
76
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

34
34
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

355
355
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

382
382
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

367
367
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

341
341
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

81
81
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

346
346
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

116
116
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

131
131
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

47
47

Meer sportnieuws