Klasbak! Mertens brengt beelden liefdadigheidswerk naar buiten

door
Klasbak! Mertens brengt beelden liefdadigheidswerk naar buiten

Dries Mertens is één van de absolute sterspelers van Napoli en komt daarom natuurlijk veel in het nieuws, maar ook naast het veld is de kleine Belg bijzonder goed bezig.


Het Italiaanse medium Corriere della Sera onthult donderdag dat Mertens veel bezig is met liefdadigheid. Mertens bekommert zich vooral om de daklozen in Napels. "Verkleed met een pet en een donkere bril koopt Dries vaak pizza's voor daklozen. Hij gaat altijd naar verschillende delen van Napels. Plaatsen waar niemand hem herkent en niemand droomt van een selfie", schrijft het medium.

"In de stilte van de avond zorgt hij voor liefde en barmhartigheid. Hij wil warmte geven aan de mensen van de stad die hem heeft aanvaard." Verder bezoekt Mertens vaak ziekenhuizen. "Op Instagram publiceert hij bijna alles: de kleedkamer, de ontmoetingen met vrienden, feestjes. Maar er is geen spoor van zijn liefdadigheidswerk. Hij zamelt ook kleren in voor kinderen en gaat naar ziekenhuizen om shirts en gadgets te geven aan zijn fans. En het dierenasiel in Ponticelli niet te vergeten. Dat zou gaan sluiten zonder hun hulp. Mertens is een engel, die ook nog goed kan voetballen."

UPDATE 02/03
Tot dusver hield Mertens zijn liefdadigheidswerk dus stil voor het grote publiek, maar daar is nu verandering ingekomen. Na de publicatie van het Italiaanse medium besloot hij een video van zijn werk te delen. "Het was niet de bedoeling om deze beelden op sociale media te zetten, maar ik hoop dat ik jou hiermee kan inspireren om hetzelfde te doen", klonk het bijschrift. Een klassegebaar van de immer populaire Rode Duivel.

LEES OOK: Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Profvoetballers zouden contractueel verplicht moeten worden zich in te zetten voor een goed doel ..

Meest recent

Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

19
19
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

37
37
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

76
76
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

23
23
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

32
32
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

386
386
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

67
67
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

78
78
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

241
241
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

205
205
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

366
366
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

173
173
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

43
43
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

144
144
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

197
197
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

44
44
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

156
156
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

247
247
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

228
228
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

205
205
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

50
50
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

300
300
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

371
371
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

55
55
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

201
201

Meer sportnieuws