Dit vond Coucke van de transfer van Hanni

door
Dit vond Coucke van de transfer van Hanni

Wanneer Marc Coucke komend weekend de fakkel bij Anderlecht overneemt, zal hij een ploeg aantreffen die in principe nog verzwakt is sinds hij de club in december aankocht. Spelers werden er in januari immers amper gekocht - daarvoor was er geen geld - terwijl er met Sofiane Hanni nog een sleutelspeler vertrok.


Maar Coucke was naar verluidt geen voorstander van de transfer. "Marc Coucke wilde blijkbaar ook dat ik bleef, maar ik was klaar met Anderlecht en België", vertelt Hanni zelf in Sport/Voetbalmagazine. "Ik ben dus blij dat het bestuur zijn menselijke kant heeft getoond en mij niet heeft proberen te blokkeren. Het is ook niet zo dat ze met mij hebben zitten leuren. Allez, zo heb ik dat toch niet ervaren."

"
Roger en Herman hebben een paar keer aangedrongen: wil je echt vertrekken? Ze hebben aanbiedingen van vijf en zes miljoen euro geweigerd. Waren ze enkel uit op geld, dan hadden de clubs tegen elkaar kunnen uitspelen om mijn prijs kunstmatig te doen stijgen."

LEES OOK: Onverwachte zet: Marc Coucke stapt in compleet ander verhaal

🔥 Wat iedereen nu leest

‘Schoktransfer Vincent Janssen naar Eredivisie’
‘Schoktransfer Vincent Janssen naar Eredivisie’
Celine Van Ouytsel na relatiebom: 'Wat met Ward Lemmelijn?'
Celine Van Ouytsel na relatiebom: 'Wat met Ward Lemmelijn?'

Is het vertrek van Hanni een aderlating voor Anderlecht?

Meest recent

Goto koos voor STVV: "Zij toonden ook interesse"

Bij RSC Anderlecht hebben ze ondertussen al een karrenvracht aan buitenlandse spelers aan de Futures ...

43
43
De Bruyne betaalt zware prijs voor absurde Conte-ingreep

Romelu Lukaku ligt maanden in de lappenmand en Napoli zit zonder spits. Maar in plaats van de ...

4
4
Club Brugge versus Union SG: derde onderlinge transfer?

Bij Club Brugge investeerden ze al heel zwaar in nieuwe spelers. Toch lijkt het nog niet klaar te ...

51
51
Anderlecht in spanning: 'ontploffingsgevaar' bij aanwinst

RSC Anderlecht staat voor een enorm belangrijk tweeluik tegen AEK Athene. Na de vernedering tegen ...

62
62
Belghali geeft toe waarom hij Genk nooit écht zag zitten

Rafik Belghali leek deze zomer een topkandidaat om Zakaria El Ouahdi op te volgen bij KRC Genk. De ...

60
60
Bestuur Anderlecht legt mes op de keel bij Renard

Anderlecht staat voor een cruciaal tweeluik tegen AEK Athene. Het bereiken van de groepsfase in de ...

269
269
Bang hart bij Anderlecht: Hasi ziet nachtmerrie tegen AEK

Anderlecht staat voor twee cruciale duels tegen AEK Athene. Sportief én financieel hangt er ...

174
174
'Grote kuis in Gent: volgend slachtoffer Leko bekend'

AA Gent wist deze zomer al heel wat overtollige ballast te dumpen, maar de komende weken staat er ...

947
947
D-Day voor Club Brugge: 20 miljoen op het spel

Met een fraaie 1-3 zege in Glasgow nam Club Brugge dinsdag meteen een optie op de lucratieve League ...

763
763
Luxeproblemen bij Union: Pocognoli reageert

Het was de voorbije zomers telkens puzzelen voor Union met het vertrek van heel wat smaakmakers. Dat ...

107
107
Heynen reageert scherp na kritiek op Genk

Ook voor KRC Genk begint deze week het Europese avontuur. De Limburgers moeten pas in de play-offs ...

296
296
Ulderink schept duidelijkheid over vertrek bij Antwerp

Antwerp begon dit seizoen alweer met een nieuwe trainer. De Great Old schoof Stef Wils door naar de ...

156
156
Club Brugge balanceert op een bom met Tzolis

Club Brugge sloeg een monsterbod van 32 miljoen euro op Christos Tzolis af. De Griek blijft, het ...

1257
1257
'Boniface krijgt alsnog een knaltransfer'

Victor Boniface is niet langer de duurste uitgaande transfer ooit van Union, want de landskampioen ...

149
149
'Lukaku verbaast compleet met beslissing na blessure'

Romelu Lukaku kreeg de voorbije dagen een mokerslag te verwerken. De Rode Duivel viel vorige week ...

280
280
Charleroi haalt nog versterking in Ligue 1

Charleroi lijkt nog een druk einde van de transferperiode tegemoet te gaan. Er hangen immers nog de ...

34
34
Vanhaezebrouck vreest enorm pijnpunt bij Club Brugge

Club Brugge heeft ondanks een woelige zomer dit seizoen tot dusver een nette start genomen. Het won ...

769
769
'Standard jubelt: eindelijk oplossing voor dure flop'

Standard liep vorige week tegen een eerste nederlaag van het seizoen aan. De Rouches gingen met ...

138
138
‘Schoktransfer Vincent Janssen naar Eredivisie’

Antwerp moest de voorbije jaren op financieel vlak terugschakelen. Dat betekende dat het elke ...

1293
1293
Anderlecht krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

In de play-offs van de Conference League krijgt RSC Anderlecht donderdag AEK Athene over de vloer. ...

702
702
'Hoofdpijn voor De Condé: 5 dossiers baren Genk zorgen'

KRC Genk slaagde er tot dusver wonderwel in om de kleedkamer bij mekaar te houden. Ook op inkomend ...

594
594
'Club Brugge houdt adem in: toptalenten richting exit?'

Club Brugge gaf deze zomer al ongeveer 36 miljoen uit aan vijf zomeraanwinsten. Hoewel er naar ...

902
902
'Overmars onthult masterplan: Antwerp boort goudmijn aan'

Drie jaar na Den Dubbel reiken de bomen niet langer tot de hemel bij Antwerp, dat om diverse redenen ...

848
848
RSCA-pion haakt om dramatische privé-reden af voor AEK

Anderlecht staat voor een cruciale week. Het moet in een dubbele confrontatie met AEK Athene ...

494
494
Mechele onthult zeer straffe ambitie bij Club Brugge

Club Brugge beleefde dinsdag een geweldige avond in Glasgow, want dankzij een 1-3-zege tegen Rangers ...

492
492

Meer sportnieuws