FC Eindhoven heeft zich definitief weten te versterken met Nayib Lagouireh. De rechtsbuiten komt transfervrij over van Excelsior, waar zijn aflopende contract niet werd verlengd.
Met John Lammers komt Lagouireh een oude bekende tegen. Beide waren afgelopen jaar actief bij Excelsior. De oefenmeester is blij met de komst van de rechtsbuiten. "De
Eredivisie kwam nog iets te vroeg voor Nayib, maar ik ben erg blij dat ik nu weer met hem kan samenwerken. Lagouireh is echt een aanwinst voor FC Eindhoven waar hij alle gelegenheid krijgt om zich verder te ontwikkelen."
Bij Excelsior maakte Lagouireh twee seizoenen geleden zijn debuut in het betaalde voetbal en speelde mee in dertig wedstrijden, waarin tweemaal scoorde. Het afgelopen seizoen kwam hij tot zes optredens.