Standard sluit geslaagde week af met nieuwe winst tegen Lokeren

door
Standard sluit geslaagde week af met nieuwe winst tegen Lokeren

Standard heeft een goede zaak gedaan met het oog op Play-Off I. Tegen een ontgoochelend Lokeren hadden de Rouches genoeg aan één goede helft om het commando te nemen. De thuisploeg slaagde er in heel de match in om geen enkele deftige kans te creëren. Sa Pinto en co komen voorlopig naast Waasland-Beveren op de zesde plaats.


Peter Maes gaf zijn ploeg van vorige week vertrouwen en liet nieuwkomer Marecek op de bank. Ook Sa Pinto zette last minute aanwinst Carcela op de bank, net zoals Marin die rust kreeg. Voorin bleef Emond na zijn hattrick tegen Club Brugge staan.
Dominante bezoekers vergeten om wedstrijd voor de pauze te beslissen

Standard had duidelijk het betere van het spel in de aanvangsfase , het duurde echter tot er ongeveer een halfuur gespeeld was voor er echte kansen waren. Eerst moest Verhulst een vrije trap van Mpoku uit de hoek zweven, even later vergat diezelfde Mpoku om vanop een meter de bal in doel te leggen. De Rouches waren gebrand om met een voorsprong de rust in te gaan, maar dat was buiten doelman Verhulst gerekend die een uitstekende kopbal van Sa pareerde. Op slag van rust was het dan toch raak voor de bezoekers toen Emond zijn eigen rebound tegen de netten werkte: 0-1, ruimschoots verdiend. De thuisploeg mocht Verhulst dankbaar zijn dat het daar bij bleef, zelf creëerde het team van Peter Maes werkelijk niets in de eerste periode.


Renaud Emond heeft duidelijk de goede vorm te pakken met zijn vierde doelpunt in een paar dagen tijd.

Volwassen Standard  komt nooit in de problemen
Lokeren kwam met andere intenties uit de kleedkamer en slaagde er nu wel regelmatig in om druk te zetten op de bezoekers. De beste kansen bleven evenwel voor Standard: eerst werd een doelpunt van Sa afgekeurd, vlak daarna vond Emond opnieuw Verhulst op zijn weg. Halfweg de tweede helft was er ook eindelijk een kans voor Lokeren toen Terki een gevaarlijke vrije trap van Skulason verlengde, Ochoa was bij de pinken. Toen Skulason op minder dan tien minuten van het einde Standard een strafschop schonk, nam Cop het cadeautje in dank aan: 0-2 en de wedstrijd was ineens beslist. Marin maakte er in het slot, op assist van Carcela, ook nog 0-3 van Standard komt op deze manier weer naast Waasland-Beveren op de zesde plaats.

Scoreverloop:
0-1 (41') Emond, 0-2 (84') Cop(p), 0-3 (90') Marin
Bijzonderheden:
Terki krijgt een tweede gele kaart(88')

LEES OOK: Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

🚀

Haalt Standard PO I?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

26
26
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

4
4
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

1
1
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

12
12
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

98
98
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

47
47
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

137
137
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

33
33
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

91
91
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

107
107
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

183
183
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

63
63
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

425
425
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

337
337
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

273
273
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

270
270
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

218
218
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

42
42
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

66
66
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

45
45
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

171
171
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

115
115
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

30
30
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

229
229
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

271
271

Meer sportnieuws