Transferfoutje Club? "Een zeer getalenteerde speler"

door
Transferfoutje Club?

Voor Club Brugge werd het een erg rustige transferdeadline day, al deden de West-Vlamingen vlak voor het sluiten van de mercato wel nog een uitgaande transfer. Zo werd Fran Brodic na zijn mislukte huurbeurt aan KSV Roeselare opnieuw verhuurd. De Kroatische aanvaller gaat een half seizoen in de Serie C voetballer bij Catania Calcio.


Nochtans leek Brodic goed op weg om dit seizoen zijn kans te krijgen bij Club Brugge zelf. Tijdens de vorige jaargang kon hij immers geweldige statistieken voorleggen bij de beloften, waar hij de ene goal na de andere scoorde. Bovendien kreeg hij met Ivan Leko een landgenoot als hoofdcoach. Maar blijkbaar zag ook hij het niet in Brodic.

Maar had Club hem niet toch gewoon een kans moet geven en de aanvaller een tijdje naar de A-kern moeten halen? Voormalig international Goran Vlaovic denkt alvast dat Blauw-Zwart een slechte zaak deed door hem te laten gaan. "Hij is een zeer getalenteerde speler en wanneer hij goed geholpen wordt door zijn ploegmaats kan hij erg belangrijk worden bij Catania. Destijds bij Dinamo Zagreb stond hij omschreven als een erg groot talent, maar bij Brugge mocht hij niet veel spelen. Misschien was dat een verkeerde keuze", klonk het bij Ita Sport Press.

LEES OOK: 'Club en Gent akkoord: transferprijs Skoras bekend'

Club had Brodic meer kansen moeten geven ...

Meest recent

Tielemans bejubelt mede-Duivel: "Hij was héél goed"

Youri Tielemans werd begin deze week aangeduid als de nieuwe vaste aanvoerder van de Rode Duivels. ...

60
60
Fofana doet straffe onthulling na Duivelse glansprestatie

De Rode Duivels zijn een potentiële smaakmaker rijker. Malick Fofana startte donderdag in ...

58
58
Kranten vernietigend: één grandioze buis na zege Duivels

De Rode Duivels hebben donderdagavond gedaan wat moest op het veld van Liechtenstein. Zoals verwacht ...

247
247
WK-kwali's: afgang voor Duitsland, Oranje maakt dure slipper

Niet alleen de Rode Duivels kwamen donderdagavond in actie, ook elders in Europa stonden ...

217
217
Geen genade: Tielemans regisseert België naar monsterzege

In hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hebben de Rode Duivels donderdagavond brandhout gemaakt ...

162
162
D-Day Anderlecht: Renard na nog geen jaar op straat?

RSC Anderlecht staat vrijdag voor een D-Day. Op de Raad van Bestuur zal onder meer het ontslag van ...

691
691
'Trainersbom in Nederland: Van Bommel grote kandidaat'

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen en dat leidt traditiegetrouw ook tot de eerste ...

236
236
Afval bij Rode Duivels: één speler genadeloos afgemaakt

In hun queeste om een ticket voor het WK 2026 te veroveren, hielden de Rode Duivels donderdagavond ...

281
281
Mitrovic stinkend rijk na last-minute transferschok

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

384
384
'Club en Gent akkoord: transferprijs Skoras bekend'

Terwijl het transfergeweld in de grote Europese voetballanden inmiddels is gaan liggen, kunnen de ...

1249
1249
Onbegrip voor keuze Garcia: "Wat moet hij nog meer doen?!"

Donderdagavond nemen de Rode Duivels het op tegen Liechtenstein in de kwalificatiecampagne voor het ...

401
401
'Lammens krijgt meteen groot transfernieuws bij United'

Vlak voor het sluiten van de zomerse mercato in Engeland, wist Senne Lammens zijn droomtransfer naar ...

476
476
Joos en Hein ly-risch over Duivel: "Hij wordt dé ster"

In de kwalificatiecampagne voor het WK 2026 nemen de Rode Duivels het donderdagavond op tegen ...

352
352
Opstelling Duivels: één verrassing en spectaculaire voorlinie

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. Op het veld van ...

414
414
Vandenhaute stevig afgerekend: "Het was een ramp"

Waar een groot deel van de aanhang van RSC Anderlecht al ruime tijd om vroeg, hebben ze maandag ook ...

1013
1013
Penalty-debacle bezorgt Jonge Duivels ijskoude douche

De Belgische beloften zijn met een dure slipper aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2027 ...

248
248
'Genk vloekt luidop: Standard trekt stekker uit transfer'

De zomermercato is in België nog eventjes geopend, verschillende clubs proberen dan ook nog een ...

529
529
Kapiteinsdebat bij Duivels: "Verbazend dat hij het niet is"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

358
358
Courtois velt Lammens-oordeel: waarschuwing komt hard aan

Senne Lammens heeft zijn droomtransfer beet. De doelman maakte afgelopen seizoen veel indruk bij ...

450
450
Fabio Silva maakt zich onsterfelijk belachelijk

Fabio Silva heeft een verleden bij RSC Anderlecht. Deze zomertransferperiode maakte de Portugese ...

148
148
'Transferbom bij AA Gent: miljoenendeal bij Club Brugge'

Gaat AA Gent nog een opvallende transfer afronden? Die kans is bestaande, want ze zouden nog een ...

1683
1683
Sensatiedeal: KRC Genk haalt “monster” in huis

KRC Genk zag met Tolu Arokodare de aanvalsleider van vorig seizoen vertrekken en bijna moest het ook ...

649
649
Aanwinst STVV: "Of de interesse van Anderlecht klopte?"

RSC Anderlecht heeft nog werk op de transfermarkt. Voorlopig komt er weinig beweging in. Olivier ...

235
235
Trésor en Delcroix weldra terug in de Jupiler Pro League?

Bij Burnley willen ze nog af van een aantal spelers. De ploegen uit de Jupiler Pro League kunnen ...

410
410
Kroes doet boekje open over komst van Dolberg

Ajax dompelde de fans van RSC Anderlecht in grote rouw. Kasper Dolberg verliet Brussel en trok naar ...

177
177

Meer sportnieuws