Standard met groot transferprobleem: "Is de realiteit"

door
Standard met groot transferprobleem:

Standard staat dinsdagavond opnieuw voor een erg belangrijke wedstrijd en kan zich met oog op Play-Off I geen nederlaag permitteren op het veld van Zulte Waregem. Ondertussen wordt het afwachten wat het bestuur zal doen tijdens de slotdagen van de wintermercato. Want voorlopig blijft coach Ricardo Sa Pinto op zijn honger zitten.


De Portugees riep nochtans al meermaals op tot versterking, maar volgens analist Alexandre Teklak zit Standard met een probleem en is budgettair gewoon te weinig ruimte voor nieuwe spelers. "Sa Pinto communiceert fout. De ene week zegt hij dat zijn ploeg de beste in België is, twee weken later wilt hij zes nieuwe spelers. Misschien ‘bougeert’ het nog, maar er is ook de economische realiteit van Standard. Het zullen toch vooral huurspelers zijn, als er versterking komt", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Nochtans kan Standard best wel wat extra mankracht gebruiken, zeker op het middenveld. Voorlopig wordt het verschil vooral gemaakt op basis van individuele flitsen, zoals zaterdag door Orlando Sa. "Hij was wel op niveau. Je kan altijd op hem rekenen en hij kan het verschil maken. Alleen vind ik dat Standard altijd met twee diepe spitsen moet spelen. Ook in Zulte Waregem. Het is trouwens het goede moment voor hen om naar ginder te gaan. Zij moeten het doen zonder Marcq, Derijck en Harbaoui. Drie bepalende spelers", aldus Teklak.

LEES OOK: Laatste tickets Play-Off I: Gillet voorspelt deze twee clubs

Zonder versterking haalt Standard PO I nooit ...

Meest recent

'Garcia zorgt voor JPL-sensatie bij Duivels'

Het is D-Day voor de Rode Duivels. Om 13u maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de stage in de ...

34
34
Ambities STVV onthult: "Dan zullen we over titel spreken"

Komend weekend kent de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zijn ontknoping. Daarna is het ...

20
20
‘Garcia breekt keihard met afgedankte Rode Duivel’

Hij bleef jarenlang achtervolgd worden door fouten en het label van zondebok in de Belgische ...

64
64
'Witsel krijgt belangrijk nieuws over toekomst'

Vrijdagmiddag zal bondscoach Rudi Garcia zijn selectie vrijgeven voor de komende oefeninterlands ...

27
27
Nieuw hoofdstuk in soap: Pro League stelt DAZN in gebreke

De voorbije maanden leefden de Belgische clubs in grote onzekerheid, nadat DAZN in november ...

56
56
WK en vertrek bij Union: David speelt open kaart

Union lijkt de Champions' Play-Off in te zullen gaan als leider, maar desondanks zijn vele analisten ...

8
8
Rode Duivels stellen nieuw uitshirt voor

Binnen iets minder dan drie maanden staat de start van het WK al op het programma en dat betekent ...

55
55
Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

45
45
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

135
135
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

164
164
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

69
69
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

127
127
Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

448
448
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

332
332
UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League verdeeld. ...

41
41
Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Noa Lang zorgde woensdagavond voor een pijnlijk beeld in de Champions League. Na een verkeerd ...

112
112
België uitgeteld in Europa: Genk sneuvelt na Duitse afgang

De Europese campagne zit erop voor de Belgische ploegen. Met KRC Genk sneuvelde donderdagavond de ...

107
107
Van hemel naar hel: Matte Smets beleeft Europees drama

KRC Genk wou zich donderdagavond plaatsen voor de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor moest ...

198
198
'Garcia hint op WK-bommetje met verrassende debutant'

Rudi Garcia ziet zijn opties achterin met de week slinken, en dat kan de deur openzetten voor een ...

106
106
Laatste tickets Play-Off I: Gillet voorspelt deze twee clubs

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

328
328
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

152
152
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

470
470
Union blíj́ft cashen: verse toptransfers staan klaar

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

158
158
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

205
205
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

76
76

Meer sportnieuws