Standard met groot transferprobleem: "Is de realiteit"

149 stemmen
Standard met groot transferprobleem:

Standard staat dinsdagavond opnieuw voor een erg belangrijke wedstrijd en kan zich met oog op Play-Off I geen nederlaag permitteren op het veld van Zulte Waregem. Ondertussen wordt het afwachten wat het bestuur zal doen tijdens de slotdagen van de wintermercato. Want voorlopig blijft coach Ricardo Sa Pinto op zijn honger zitten.


De Portugees riep nochtans al meermaals op tot versterking, maar volgens analist Alexandre Teklak zit Standard met een probleem en is budgettair gewoon te weinig ruimte voor nieuwe spelers. "Sa Pinto communiceert fout. De ene week zegt hij dat zijn ploeg de beste in België is, twee weken later wilt hij zes nieuwe spelers. Misschien ‘bougeert’ het nog, maar er is ook de economische realiteit van Standard. Het zullen toch vooral huurspelers zijn, als er versterking komt", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Nochtans kan Standard best wel wat extra mankracht gebruiken, zeker op het middenveld. Voorlopig wordt het verschil vooral gemaakt op basis van individuele flitsen, zoals zaterdag door Orlando Sa. "Hij was wel op niveau. Je kan altijd op hem rekenen en hij kan het verschil maken. Alleen vind ik dat Standard altijd met twee diepe spitsen moet spelen. Ook in Zulte Waregem. Het is trouwens het goede moment voor hen om naar ginder te gaan. Zij moeten het doen zonder Marcq, Derijck en Harbaoui. Drie bepalende spelers", aldus Teklak.

LEES OOK: Domme rode kaarten bij Anderlecht: oorzaak onthuld

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard
Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard
256

Zonder versterking haalt Standard PO I nooit ...

Meest recent

Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

6
6
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

11
11
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

253
253
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

46
46
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

65
65
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

107
107
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

398
398
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

287
287
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

553
553
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

193
193
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

32
32
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

284
284
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

102
102
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

75
75
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

58
58
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

431
431
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

219
219
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

271
271
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

130
130
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

168
168
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

475
475
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

299
299
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

270
270
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

242
242
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

314
314

Meer sportnieuws