‘Ex-Genkie in de weegschaal met Rode Duivel voor toptransfer’

door
‘Ex-Genkie in de weegschaal met Rode Duivel voor toptransfer’

Radja Nainggolan lijkt vriend en vijand te gaan verrassen met een luctratieve transfer naar China. Maar ook enkele andere Rode Duivels lijken stilaan rijp om een mooie overstap te maken. Thorgan Hazard bijvoorbeeld.

Hij stond zijn hele carrière lang in de schaduw van Eden, maar ondertussen is Thorgan Hazard gestaag op weg om zelf ook de absolute top te halen. Via RC Lens, een korte tussenstop bij Chelsea en Zulte Waregem belandde hij in 2014 bij Borussia Mönchengladbach, waar hij gaandeweg uitgroeide tot een sterkhouder. Stilaan kloppen de topclubs aan zijn deur.

Hazard is immers aan een sterk seizoen bezig en zit nu al aan zes goals en drie assists in de Bundesliga. Ook bij de Rode Duivels staat hij alsmaar dichter bij een basisplaats. Dat alles zorgde ervoor dat Chelsea eraan zou denken om de broertjes Hazard volgend seizoen te herenigen, maar zij zijn niet de enige grootmacht die interesse toont.

Volgens Kicker staat Hazard immers ook op de radar van AC Milan. Technisch directeur Massimiliano Mirabelli zou afgelopen weekend hoogstpersoonlijk naar de partij tussen FC Köln en Gladbach afgezakt zijn om de 24-jarige middenvelder aan het werk te zien. De Rossoneri investeerden vorige zomer al zwaar om opnieuw mee te kunnen strijden voor de titel in de Serie A, maar staan voorlopig op een teleurstellende elfde plaats.

UPDATE 19u45:

Volgens Het Nieuwsblad staat niet enkel Thorgan Hazard in de belangstelling van AC Milan, maar ook ex-Racing Genk speler Leon Bailey. Ook de Jamaicaan is aan een topseizoen bezig in de Bundesliga. Dat leverde hem eerder al interesse van onder meer Arsenal en Chelsea op. Daarnaast zou Milan ook zijn ploeggenoot Julian Brandt van nabij volgen, en Schalke-speler Max Meyer.

LEES OOK: Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Voor wie moet AC Milan gaan?

Meest recent

Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

42
42
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

50
50
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

85
85
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

215
215
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

263
263
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

131
131
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

111
111
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

274
274
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

15
15
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

86
86
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

89
89
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

215
215
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

112
112
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

65
65
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

85
85
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

181
181
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

40
40
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

173
173
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

33
33
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

165
165
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

261
261
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

77
77
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

353
353
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

239
239
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

196
196

Meer sportnieuws