‘Ex-Genkie in de weegschaal met Rode Duivel voor toptransfer’

door
‘Ex-Genkie in de weegschaal met Rode Duivel voor toptransfer’

Radja Nainggolan lijkt vriend en vijand te gaan verrassen met een luctratieve transfer naar China. Maar ook enkele andere Rode Duivels lijken stilaan rijp om een mooie overstap te maken. Thorgan Hazard bijvoorbeeld.

Hij stond zijn hele carrière lang in de schaduw van Eden, maar ondertussen is Thorgan Hazard gestaag op weg om zelf ook de absolute top te halen. Via RC Lens, een korte tussenstop bij Chelsea en Zulte Waregem belandde hij in 2014 bij Borussia Mönchengladbach, waar hij gaandeweg uitgroeide tot een sterkhouder. Stilaan kloppen de topclubs aan zijn deur.

Hazard is immers aan een sterk seizoen bezig en zit nu al aan zes goals en drie assists in de Bundesliga. Ook bij de Rode Duivels staat hij alsmaar dichter bij een basisplaats. Dat alles zorgde ervoor dat Chelsea eraan zou denken om de broertjes Hazard volgend seizoen te herenigen, maar zij zijn niet de enige grootmacht die interesse toont.

Volgens Kicker staat Hazard immers ook op de radar van AC Milan. Technisch directeur Massimiliano Mirabelli zou afgelopen weekend hoogstpersoonlijk naar de partij tussen FC Köln en Gladbach afgezakt zijn om de 24-jarige middenvelder aan het werk te zien. De Rossoneri investeerden vorige zomer al zwaar om opnieuw mee te kunnen strijden voor de titel in de Serie A, maar staan voorlopig op een teleurstellende elfde plaats.

UPDATE 19u45:

Volgens Het Nieuwsblad staat niet enkel Thorgan Hazard in de belangstelling van AC Milan, maar ook ex-Racing Genk speler Leon Bailey. Ook de Jamaicaan is aan een topseizoen bezig in de Bundesliga. Dat leverde hem eerder al interesse van onder meer Arsenal en Chelsea op. Daarnaast zou Milan ook zijn ploeggenoot Julian Brandt van nabij volgen, en Schalke-speler Max Meyer.

LEES OOK: Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Voor wie moet AC Milan gaan?

Meest recent

Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

10
10
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

115
115
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

56
56
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

236
236
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

50
50
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

23
23
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

92
92
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

434
434
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

55
55
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

156
156
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

179
179
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

111
111
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

293
293
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

111
111
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

200
200
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1106
1106
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

455
455
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

64
64
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

275
275
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

128
128
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

427
427
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

81
81
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

69
69
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

704
704

Meer sportnieuws