‘Ex-Genkie in de weegschaal met Rode Duivel voor toptransfer’

door
‘Ex-Genkie in de weegschaal met Rode Duivel voor toptransfer’

Radja Nainggolan lijkt vriend en vijand te gaan verrassen met een luctratieve transfer naar China. Maar ook enkele andere Rode Duivels lijken stilaan rijp om een mooie overstap te maken. Thorgan Hazard bijvoorbeeld.

Hij stond zijn hele carrière lang in de schaduw van Eden, maar ondertussen is Thorgan Hazard gestaag op weg om zelf ook de absolute top te halen. Via RC Lens, een korte tussenstop bij Chelsea en Zulte Waregem belandde hij in 2014 bij Borussia Mönchengladbach, waar hij gaandeweg uitgroeide tot een sterkhouder. Stilaan kloppen de topclubs aan zijn deur.

Hazard is immers aan een sterk seizoen bezig en zit nu al aan zes goals en drie assists in de Bundesliga. Ook bij de Rode Duivels staat hij alsmaar dichter bij een basisplaats. Dat alles zorgde ervoor dat Chelsea eraan zou denken om de broertjes Hazard volgend seizoen te herenigen, maar zij zijn niet de enige grootmacht die interesse toont.

Volgens Kicker staat Hazard immers ook op de radar van AC Milan. Technisch directeur Massimiliano Mirabelli zou afgelopen weekend hoogstpersoonlijk naar de partij tussen FC Köln en Gladbach afgezakt zijn om de 24-jarige middenvelder aan het werk te zien. De Rossoneri investeerden vorige zomer al zwaar om opnieuw mee te kunnen strijden voor de titel in de Serie A, maar staan voorlopig op een teleurstellende elfde plaats.

UPDATE 19u45:

Volgens Het Nieuwsblad staat niet enkel Thorgan Hazard in de belangstelling van AC Milan, maar ook ex-Racing Genk speler Leon Bailey. Ook de Jamaicaan is aan een topseizoen bezig in de Bundesliga. Dat leverde hem eerder al interesse van onder meer Arsenal en Chelsea op. Daarnaast zou Milan ook zijn ploeggenoot Julian Brandt van nabij volgen, en Schalke-speler Max Meyer.

LEES OOK: Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Voor wie moet AC Milan gaan?

Meest recent

Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

59
59
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

27
27
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

30
30
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

22
22
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

55
55
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

67
67
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

52
52
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

249
249
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

173
173
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

255
255
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

71
71
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

238
238
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

560
560
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

43
43
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

377
377
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

472
472
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

420
420
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

65
65
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

68
68
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

100
100
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

133
133
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

59
59
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

235
235
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

558
558
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

142
142

Meer sportnieuws