De voorbije dagen deden opnieuw heel wat geruchten de ronde over een mogelijke transfer van Eden Hazard, nadat zijn vader nog wat olie op het vuur had gegooid. Alle ogen waren vandaag op de Rode Duivel gericht, maar die kwam niet in beeld bij Chelsea.
Antonio Conte liet zijn sterspeler tegen Stoke City immers verrassend een hele wedstrijd op de bank zitten. Niet dat Chelsea hem nodig had, want de kampioen sloot 2017 af met een klinkende 5-0. Rüdiger en Drinkwater hadden de wedstrijd na negen minuten al beslist, daarna maakten Pedro, Willian en Zappacosta het feestje nog compleet. Courtois stond wél de hele wedstrijd op het veld, Batshuayi mocht twintig minuten voor tijd invallen. Net als belofteninternational Julien Ngoy trouwens, die op hetzelfde moment erin gebracht werd bij Stoke.
Ook Simon Mignolet moest vanop de bank toekijken, want Jürgen Klopp koos bij Liverpool voor Karius in doel. Die moest zich tegen Leicester al na drie minuten omdraaien na een doelpunt van Vardy. Na rust zetten de Reds de scheve situatie nog recht met twee goals van de onvermijdelijke Salah.
Uitslagen:
Bournemouth - Everton 2-1
Chelsea - Stoke City 5-0
Huddersfield Town - Burnley 0-0
Liverpool - Leicester City 2-1
Newcastle United - Brighton 0-0
Watford - Swansea 1-2
LEES OOK: Chelsea hoort zéér zware straf na 74 overtredingen
Jannick Lanckriet