Zondag staat er een onverwachte topper op het programma, want dan spelen in Anderlecht-Charleroi de nummers drie en twee tegen elkaar. De Carolo's van Felice Mazzu blijven maar verbazen, al is hun voorsprong op hun eerste achtervolger na het gelijkspel van vorig weekend wel geslonken tot één punt.
Mazzu heeft dan ook maar één hoop voor de trip naar het Astridpark. "Ik verwacht een sterk Anderlecht te treffen, want de zege op Celtic heeft hen deugd gedaan", blikt de trainer vooruit in La Dernière Heure.
"We hopen natuurlijk dat Anderlecht ons niet zal voorbijsteken. Ook al zou dat eigenlijk wel logisch zijn. Maar het is nu ook niet de bedoeling dat we onszelf extra druk gaan opleggen omdat we op die tweede plaats staan."
LEES OOK: Charleroi verbaast: Ousou duidt grote verschil aan
Jannick Lanckriet