UPDATE: 'Nieuwe details toptransfer Bandé bekend'

door
UPDATE: 'Nieuwe details toptransfer Bandé bekend'

KV Mechelen beleeft een vrij tegenvallend seizoen, maar wist afgelopen zomer wel een enorme transferslag te gaan. Zo besloot Malinwa om de 19-jarige Hassane Bandé een kans te geven. En na amper enkele maanden voetballen heeft het er alle schijn van dat de Burkinees de grootste uitgaande transfer uit de clubgeschiedenis zal worden.


Met acht doelpunten staat Bandé momenteel mee aan de leiding in het klassement van de Gouden Stier, bovendien beschikt hij over nog heel wat progressiemarge. Het leverde hem onder meer de concrete interesse op van RSC Anderlecht en Club Brugge, maar de Belgische topclubs lijken nu naast het net te vissen. Zo meldt het Nederlandse De Telegraaf dat Bandé na het seizoen wellicht bij Ajax Amsterdam aan de slag gaat. Na zijn sterke prestatie van zaterdag tegen Genk, werd Bandé zondagavond laat aan het JAZ-hotel gespot vlak naast de Johan Cruijf ArenA. Volgens de doorgaans goed ingelichte journalist Mike Verweij is er met de transfer van Bandé maar liefst 9.5 miljoen euro gemoeid.

UPDATE 08u52
Ook Voetbal International bevestigt nu het transfernieuws omtrent Bandé, daar stelt men dat Ajax de deal zo snel mogelijk wilt afronden. De Amsterdammers grepen afgelopen zomer in extremis naast de Braziliaan Richarlison en die is bij Watford uitgegroeid tot één van de grootste sensaties in de Premier League. Een scenario dat de clubleiding nu absoluut wil vermijden. Daarnaast neemt Ajax na het seizoen wellicht afscheid van Amin Younes, waardoor er een plekje op de flanken vrijkomt.

Volgens VI staat Bandé ook al een tijdje op de radar van de Nederlandse recordkampioen. "Door zijn goede spel viel hij op bij Henk Veldmate. De hoofd scouting zag Bandé namens Ajax in de afgelopen maanden veelvuldig aan het werk en gaf een positief advies af. KV Mechelen verlangt naar verluidt een kleine tien miljoen euro voor de vleugelspeler", klinkt het.

LEES OOK: Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

Zou Bandé nu al basisspeler zijn bij Ajax?

Meest recent

Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

17
17
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

14
14
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

257
257
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

72
72
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

33
33
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

141
141
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

176
176
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

200
200
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

81
81
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

390
390
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

84
84
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

238
238
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

225
225
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

89
89
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

208
208
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

514
514
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

123
123
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

66
66
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

581
581
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

418
418
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

36
36
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

77
77
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

106
106
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

589
589
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

474
474

Meer sportnieuws