UPDATE: 'Nieuwe details toptransfer Bandé bekend'

door
UPDATE: 'Nieuwe details toptransfer Bandé bekend'

KV Mechelen beleeft een vrij tegenvallend seizoen, maar wist afgelopen zomer wel een enorme transferslag te gaan. Zo besloot Malinwa om de 19-jarige Hassane Bandé een kans te geven. En na amper enkele maanden voetballen heeft het er alle schijn van dat de Burkinees de grootste uitgaande transfer uit de clubgeschiedenis zal worden.


Met acht doelpunten staat Bandé momenteel mee aan de leiding in het klassement van de Gouden Stier, bovendien beschikt hij over nog heel wat progressiemarge. Het leverde hem onder meer de concrete interesse op van RSC Anderlecht en Club Brugge, maar de Belgische topclubs lijken nu naast het net te vissen. Zo meldt het Nederlandse De Telegraaf dat Bandé na het seizoen wellicht bij Ajax Amsterdam aan de slag gaat. Na zijn sterke prestatie van zaterdag tegen Genk, werd Bandé zondagavond laat aan het JAZ-hotel gespot vlak naast de Johan Cruijf ArenA. Volgens de doorgaans goed ingelichte journalist Mike Verweij is er met de transfer van Bandé maar liefst 9.5 miljoen euro gemoeid.

UPDATE 08u52
Ook Voetbal International bevestigt nu het transfernieuws omtrent Bandé, daar stelt men dat Ajax de deal zo snel mogelijk wilt afronden. De Amsterdammers grepen afgelopen zomer in extremis naast de Braziliaan Richarlison en die is bij Watford uitgegroeid tot één van de grootste sensaties in de Premier League. Een scenario dat de clubleiding nu absoluut wil vermijden. Daarnaast neemt Ajax na het seizoen wellicht afscheid van Amin Younes, waardoor er een plekje op de flanken vrijkomt.

Volgens VI staat Bandé ook al een tijdje op de radar van de Nederlandse recordkampioen. "Door zijn goede spel viel hij op bij Henk Veldmate. De hoofd scouting zag Bandé namens Ajax in de afgelopen maanden veelvuldig aan het werk en gaf een positief advies af. KV Mechelen verlangt naar verluidt een kleine tien miljoen euro voor de vleugelspeler", klinkt het.

LEES OOK: De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

🚀

Zou Bandé nu al basisspeler zijn bij Ajax?

Meest recent

Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

26
26
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

10
10
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

12
12
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

336
336
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

31
31
'Belgische clubs jagen op grote trainersnaam'

Zal er volgend seizoen een grote naam naast het veld staan in de Jupiler Pro League? Het zou zomaar ...

52
52
Anderlecht vs Club Brugge: transferzomer barst los

RSC Anderlecht – Club Brugge is nog altijd de grootste affiche, qua naam, in het Belgische ...

73
73
Nederlandse TD onthult geheim van Union SG

Union SG is een club die al jaren bijzonder goed presteert. Op het veld, maar ook op de ...

85
85
'Anderlecht voor toptransfer: impact is enorm'

Anderlecht zet een belangrijke stap in aanloop naar de zomermercato. RSCA richt zich op een target ...

155
155
Taravel ziet kans: via Anderlecht alsnog naar WK?

Bij RSC Anderlecht zit er een geweldig onevenwicht in de kern. Mee veroorzaakt door een gefaald ...

93
93
Vrancken zet Union op plaats met rake opmerking

STVV blijft dit seizoen maar stunten. Het was de play-offs nog moeizaam begonnen, maar pronkt ...

665
665
Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

453
453
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

72
72
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

321
321
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

151
151
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

97
97
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

224
224
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

362
362
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

85
85
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

33
33
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

33
33
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

69
69
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

695
695
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

49
49
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

69
69

Meer sportnieuws