UPDATE: 'Nieuwe details toptransfer Bandé bekend'

door
UPDATE: 'Nieuwe details toptransfer Bandé bekend'

KV Mechelen beleeft een vrij tegenvallend seizoen, maar wist afgelopen zomer wel een enorme transferslag te gaan. Zo besloot Malinwa om de 19-jarige Hassane Bandé een kans te geven. En na amper enkele maanden voetballen heeft het er alle schijn van dat de Burkinees de grootste uitgaande transfer uit de clubgeschiedenis zal worden.


Met acht doelpunten staat Bandé momenteel mee aan de leiding in het klassement van de Gouden Stier, bovendien beschikt hij over nog heel wat progressiemarge. Het leverde hem onder meer de concrete interesse op van RSC Anderlecht en Club Brugge, maar de Belgische topclubs lijken nu naast het net te vissen. Zo meldt het Nederlandse De Telegraaf dat Bandé na het seizoen wellicht bij Ajax Amsterdam aan de slag gaat. Na zijn sterke prestatie van zaterdag tegen Genk, werd Bandé zondagavond laat aan het JAZ-hotel gespot vlak naast de Johan Cruijf ArenA. Volgens de doorgaans goed ingelichte journalist Mike Verweij is er met de transfer van Bandé maar liefst 9.5 miljoen euro gemoeid.

UPDATE 08u52
Ook Voetbal International bevestigt nu het transfernieuws omtrent Bandé, daar stelt men dat Ajax de deal zo snel mogelijk wilt afronden. De Amsterdammers grepen afgelopen zomer in extremis naast de Braziliaan Richarlison en die is bij Watford uitgegroeid tot één van de grootste sensaties in de Premier League. Een scenario dat de clubleiding nu absoluut wil vermijden. Daarnaast neemt Ajax na het seizoen wellicht afscheid van Amin Younes, waardoor er een plekje op de flanken vrijkomt.

Volgens VI staat Bandé ook al een tijdje op de radar van de Nederlandse recordkampioen. "Door zijn goede spel viel hij op bij Henk Veldmate. De hoofd scouting zag Bandé namens Ajax in de afgelopen maanden veelvuldig aan het werk en gaf een positief advies af. KV Mechelen verlangt naar verluidt een kleine tien miljoen euro voor de vleugelspeler", klinkt het.

LEES OOK: 'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

Zou Bandé nu al basisspeler zijn bij Ajax?

Meest recent

Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

17
17
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

24
24
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

84
84
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

49
49
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

58
58
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

222
222
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

61
61
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

60
60
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

462
462
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

172
172
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

204
204
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

153
153
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

65
65
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

86
86
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

58
58
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

236
236
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

277
277
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

392
392
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

164
164
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

87
87
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

59
59
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

279
279
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

516
516
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

269
269

Meer sportnieuws