UPDATE: 'Nieuwe details toptransfer Bandé bekend'

door
UPDATE: 'Nieuwe details toptransfer Bandé bekend'

KV Mechelen beleeft een vrij tegenvallend seizoen, maar wist afgelopen zomer wel een enorme transferslag te gaan. Zo besloot Malinwa om de 19-jarige Hassane Bandé een kans te geven. En na amper enkele maanden voetballen heeft het er alle schijn van dat de Burkinees de grootste uitgaande transfer uit de clubgeschiedenis zal worden.


Met acht doelpunten staat Bandé momenteel mee aan de leiding in het klassement van de Gouden Stier, bovendien beschikt hij over nog heel wat progressiemarge. Het leverde hem onder meer de concrete interesse op van RSC Anderlecht en Club Brugge, maar de Belgische topclubs lijken nu naast het net te vissen. Zo meldt het Nederlandse De Telegraaf dat Bandé na het seizoen wellicht bij Ajax Amsterdam aan de slag gaat. Na zijn sterke prestatie van zaterdag tegen Genk, werd Bandé zondagavond laat aan het JAZ-hotel gespot vlak naast de Johan Cruijf ArenA. Volgens de doorgaans goed ingelichte journalist Mike Verweij is er met de transfer van Bandé maar liefst 9.5 miljoen euro gemoeid.

UPDATE 08u52
Ook Voetbal International bevestigt nu het transfernieuws omtrent Bandé, daar stelt men dat Ajax de deal zo snel mogelijk wilt afronden. De Amsterdammers grepen afgelopen zomer in extremis naast de Braziliaan Richarlison en die is bij Watford uitgegroeid tot één van de grootste sensaties in de Premier League. Een scenario dat de clubleiding nu absoluut wil vermijden. Daarnaast neemt Ajax na het seizoen wellicht afscheid van Amin Younes, waardoor er een plekje op de flanken vrijkomt.

Volgens VI staat Bandé ook al een tijdje op de radar van de Nederlandse recordkampioen. "Door zijn goede spel viel hij op bij Henk Veldmate. De hoofd scouting zag Bandé namens Ajax in de afgelopen maanden veelvuldig aan het werk en gaf een positief advies af. KV Mechelen verlangt naar verluidt een kleine tien miljoen euro voor de vleugelspeler", klinkt het.

LEES OOK: Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Zou Bandé nu al basisspeler zijn bij Ajax?

Meest recent

Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

2
2
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

119
119
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

13
13
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

29
29
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

27
27
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

167
167
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

34
34
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

158
158
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

50
50
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

39
39
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

165
165
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

233
233
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

187
187
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

180
180
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

68
68
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

150
150
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

283
283
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

272
272
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

114
114
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

342
342
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

144
144
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

207
207
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

494
494
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

449
449
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

502
502

Meer sportnieuws