TRANSFERUURTJE: 'Enorme opsteker Anderlecht, Real vindt vervanger Bale'

door
TRANSFERUURTJE: 'Enorme opsteker Anderlecht, Real vindt vervanger Bale'

De zomermercato ligt definitief achter ons, maar het transfergeweld blijft maar duren. Een flink aantal transfervrije spelers speuren immers nadrukkelijk nog naar een club. Daarnaast zijn heel wat ploegen al bezig met de voorbereidingen op de twee volgende transfermarkten. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in dit handige overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge zou een nieuw Ecuadoraans talent op het oog hebben, dat meldt het Nederlandse medium Eindhovens Dagblad. Zij menen namelijk dat Blauw-Zwart interesse toont in Jordan Rezabala, een 18-jarige aanvallende middenvelder. Die staat in Ecuador te boek als een groot talent, ook PSV Eindhoven en Hamburg SV zijn naar verluidt geïnteresseerd.



Thomas Vermaelen wou de voorbije week niets over een mogelijke wintertransfer lossen, maar het Italiaanse TuttoSport meent nu toch over meer informatie te beschikken, wellicht verkregen via makelaarskringen. Zo zouden er momenteel twee concrete pistes zijn: Inter Milaan en Anderlecht. De verdediger zelf zou echter de voorkeur geven aan een, wellicht tijdelijke, passage in het Astridpark. Bij RSCA is er immers minder grote concurrentie en zou hij, met oog op het WK, meer zekerheid hebben op speelminuten. Mogelijk moet hij Kara Mbodj opvolgen, die zou nu ook op de radar van Liverpool FC staan.

BUITENLAND
FC Barcelona zou bereid zijn om meer dan 50 miljoen euro te betalen aan het Franse Olympique Lyon. Aanvaller Nabil Fekir deed het in de voorgaande jaren al heel erg goed in de Ligue 1, maar dit seizoen presteert hij al helemaal geweldig. Nu staat de international van Frankrijk dus op de radar van Barcelona, alhoewel Arsenal en in mindere mate Real Madrid mogelijk óók met een aanbieding komen.



Tottenham Hotspur zou een poging overwegen om Gareth Bale terug te halen van Real Madrid. Volgens Diario Gol is preses Daniel Levy van de Spurs bereid om ongeveer 60 miljoen euro af te tikken voor Bale, die zelf wel open zou staan voor een vertrek naar zijn oude club. Het is echter maar de vraag of het genoemde transferbedrag genoeg zal zijn, aangezien De Koninklijke zijn buitenspeler aankocht voor ongeveer 100 miljoen euro.



Gaat Bale daadwerkelijk weg, het liefste in de aankomende wintertransferperiode, dan is Real volgens Don Balon van zins om Paulo Dybala van Juventus aan zijn selectie toe te voegen. De bron stelt zelfs dat de beide partijen al met elkaar in gesprek zijn. Er is echter één klein probleempje: de Argentijn zou zelf meer voelen voor een megatransfer richting Manchester City, omdat hij onder de indruk is van de kwaliteiten van coach Josep Guardiola.

LEES OOK: Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

Wie is op dit moment de beste verdediger volgens u?

Meest recent

STVV bibbert: smaakmaker in januari naar Belgische topclub?

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

13
13
Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

23
23
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

241
241
Africa Cup: Salah bevrijdt Egypte in extra tijd, feest voor Broos

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag was er alvast wisselend ...

175
175
'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

De kogel is definitief door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Tijdens de ...

297
297
'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

150
150
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

362
362
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

270
270
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

488
488
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

646
646
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

791
791
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

59
59
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

1010
1010
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

697
697
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

394
394
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

449
449
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

697
697
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

396
396
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

375
375
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

573
573
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

444
444
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

939
939
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

443
443
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

448
448
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

471
471

Meer sportnieuws