Zulte Waregem reageert scherp: "Vielen er achterover van"

145 stemmen
Zulte Waregem reageert scherp:

Concurreren met de grootmachten uit het Europese voetbal is financieel onmogelijk geworden voor de Belgische clubs en dus kunnen ze maar beter samenwerken. Iets wat bijvoorbeeld Royal Antwerp FC gretig doet via sportieve baas Luciano D'Onofrio, Cercle Brugge met AS Monaco en Zulte Waregem de voorbije jaren met Juventus. Maar omdat hun huurspelers niet altijd voldoende kansen krijgen aan de Gaverbeek, zou de Italiaanse kampioen speuren naar een andere Belgische clubs om mee samen te werken.


Volgens Het Laatste Nieuws zijn de Italianen niet tevreden over de waardeverhoudingen binnen deze samenwerking, vooral dan wat betreft het financiële. Juventus bleef het loon van de huurspelers immers mee doorbetalen, doorgaans zelfs volledig, terwijl de desbetreffende spelers amper in actie kwamen/komen. Zulte Waregem zou op de hoogte zijn van de plannen van Juventus en speurde naar verluidt al naar nieuwe clubs om mee samen te werken. Het Franse Bordeaux zou één van de pistes zijn.

UPDATE 18u36
De geruchten omtrent een breuk tussen Juventus en Zulte Waregem blijken iets te voorbarig. Zo stelt Essevee-manager Eddy Cordier tegenover Het Nieuwsblad dat er geen vuiltje aan de lucht is. "Dat is een compleet loos gerucht. Ook in Italië vielen ze achterover toen ik hen over deze geruchten sprak. Ook van een eventuele toenadering van onze kant bij clubs als Bordeaux of Borussia Mönchengladbach is totaal geen sprake. Hier klopt niets van!"

LEES OOK: Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Belgische clubs moeten dringend een beperking op het aantal huurspelers opgelegd krijgen ...

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

31
31
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

24
24
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

26
26
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

75
75
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

71
71
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

79
79
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

62
62
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

97
97
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

35
35
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

87
87
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

157
157
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

223
223
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

505
505
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

63
63
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

176
176
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

465
465
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

863
863
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

123
123
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

372
372
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

178
178
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

704
704
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

605
605
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

183
183
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws