Zulte Waregem reageert scherp: "Vielen er achterover van"

145 stemmen
Zulte Waregem reageert scherp:

Concurreren met de grootmachten uit het Europese voetbal is financieel onmogelijk geworden voor de Belgische clubs en dus kunnen ze maar beter samenwerken. Iets wat bijvoorbeeld Royal Antwerp FC gretig doet via sportieve baas Luciano D'Onofrio, Cercle Brugge met AS Monaco en Zulte Waregem de voorbije jaren met Juventus. Maar omdat hun huurspelers niet altijd voldoende kansen krijgen aan de Gaverbeek, zou de Italiaanse kampioen speuren naar een andere Belgische clubs om mee samen te werken.


Volgens Het Laatste Nieuws zijn de Italianen niet tevreden over de waardeverhoudingen binnen deze samenwerking, vooral dan wat betreft het financiële. Juventus bleef het loon van de huurspelers immers mee doorbetalen, doorgaans zelfs volledig, terwijl de desbetreffende spelers amper in actie kwamen/komen. Zulte Waregem zou op de hoogte zijn van de plannen van Juventus en speurde naar verluidt al naar nieuwe clubs om mee samen te werken. Het Franse Bordeaux zou één van de pistes zijn.

UPDATE 18u36
De geruchten omtrent een breuk tussen Juventus en Zulte Waregem blijken iets te voorbarig. Zo stelt Essevee-manager Eddy Cordier tegenover Het Nieuwsblad dat er geen vuiltje aan de lucht is. "Dat is een compleet loos gerucht. Ook in Italië vielen ze achterover toen ik hen over deze geruchten sprak. Ook van een eventuele toenadering van onze kant bij clubs als Bordeaux of Borussia Mönchengladbach is totaal geen sprake. Hier klopt niets van!"

LEES OOK: Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Belgische clubs moeten dringend een beperking op het aantal huurspelers opgelegd krijgen ...

Meest recent

Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

39
39
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

12
12
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

61
61
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

438
438
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

199
199
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

81
81
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

697
697
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

157
157
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

59
59
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

496
496
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

176
176
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

415
415
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

217
217
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

255
255
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1061
1061
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

556
556
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

315
315
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

282
282
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

140
140
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

161
161
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

633
633
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

314
314
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

101
101
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

244
244
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

128
128

Meer sportnieuws