Zulte Waregem reageert scherp: "Vielen er achterover van"

door
Zulte Waregem reageert scherp:

Concurreren met de grootmachten uit het Europese voetbal is financieel onmogelijk geworden voor de Belgische clubs en dus kunnen ze maar beter samenwerken. Iets wat bijvoorbeeld Royal Antwerp FC gretig doet via sportieve baas Luciano D'Onofrio, Cercle Brugge met AS Monaco en Zulte Waregem de voorbije jaren met Juventus. Maar omdat hun huurspelers niet altijd voldoende kansen krijgen aan de Gaverbeek, zou de Italiaanse kampioen speuren naar een andere Belgische clubs om mee samen te werken.


Volgens Het Laatste Nieuws zijn de Italianen niet tevreden over de waardeverhoudingen binnen deze samenwerking, vooral dan wat betreft het financiële. Juventus bleef het loon van de huurspelers immers mee doorbetalen, doorgaans zelfs volledig, terwijl de desbetreffende spelers amper in actie kwamen/komen. Zulte Waregem zou op de hoogte zijn van de plannen van Juventus en speurde naar verluidt al naar nieuwe clubs om mee samen te werken. Het Franse Bordeaux zou één van de pistes zijn.

UPDATE 18u36
De geruchten omtrent een breuk tussen Juventus en Zulte Waregem blijken iets te voorbarig. Zo stelt Essevee-manager Eddy Cordier tegenover Het Nieuwsblad dat er geen vuiltje aan de lucht is. "Dat is een compleet loos gerucht. Ook in Italië vielen ze achterover toen ik hen over deze geruchten sprak. Ook van een eventuele toenadering van onze kant bij clubs als Bordeaux of Borussia Mönchengladbach is totaal geen sprake. Hier klopt niets van!"

POLL: Belgische clubs moeten dringend een beperking op het aantal huurspelers opgelegd krijgen ...

Meest recent

Om deze reden werd penalty Union niet opnieuw getrapt

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde heel wat spanning op, maar ook heel wat voer ...

0
0
Vanderbiest meteen wild van nieuw goudhaantje KV Mechelen

KV Mechelen mag zijn laatste sprankeltje hoop op Europa opbergen. Het kon zaterdag zijn laatste ...

12
12
Zulte Waregem verbijsterd: stadion gevandaliseerd

Zulte Waregem maakt volgend seizoen zijn wederoptreden op het hoogste niveau na twee jaar ...

29
29
Geweldige zaak KV Mechelen: Europese kleppers afgetroefd

KV Mechelen zal volgend seizoen geen Europees voetbal spelen, want het liet zaterdag zijn laatste ...

32
32
VAR-klucht in Anderlecht-Union: "Wat een drama weer!"

De achtste speeldag in de Champions' Play-Off van de Jupiler Pro League wordt zaterdagavond op gang ...

193
193
‘Laatste droomtransfer Cristiano Ronaldo’

Op zijn 40ste is Cristiano Ronaldo nog lang niet verzadigd. De Portugese vedette lijkt niet van plan ...

71
71
Cercle-aanvoerder haalt keihard uit: "Te belachelijk"

Cercle Brugge zal zich moeten redden via een barrage tegen de winnaar van de play-offs in de ...

160
160
KV Mechelen kraakt tienkoppig Standard niet: Charleroi wint PO2

De winnaar van de Europe Play-Off is twee speeldagen voor het einde bekend. Charleroi is immers ...

39
39
Anderlecht ziet smaakmaker wegvallen, twee wissels bij Union

Leider Union SG staat zaterdagavond opnieuw voor een cruciaal duel in de titelstrijd. Om zijn lot in ...

100
100
Real flikt het weer: scheidsrechter Clasico hard aangepakt

Zondagnamiddag staat in La Liga de clash tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. In ...

89
89
Wouter Vrancken houdt STVV in eerste: "Beerschot dankbaar"

STVV zal volgend seizoen dan toch weer in de Jupiler Pro League aantreden. De Kanaries verzekerden ...

189
189
Selectie Club: Hayen moet dubbele knoop doorhakken

Amper een week na de bekerwinst moet Club Brugge alweer vol aan de bak in de Champions' ...

148
148
Peperdure slipper De Bruyne en co, geen CL voor Leipzig-Belgen

In de strijd om de Champions League-tickets heeft Manchester City zondag dure punten verspeeld in de ...

55
55
STVV blijft in 1A! Cercle rouwt na knotsgekke ontknoping

STVV heeft zich zaterdagnamiddag verzekerd van een verlengd verblijf in de Jupiler Pro League. De ...

344
344
Ruud Vormer legt keuze voor opmerkelijke uitdaging uit

Ruud Vormer gaat aan de slag als jeugdcoach bij FC Knokke. De Nederlander begint zo verrassend aan ...

116
116
‘Sensationele Europese terugkeer Cristiano Ronaldo’

Cristiano Ronaldo maakte enkele jaren geleden de verrassende overstap naar Saudi-Arabië. De ...

138
138
Belgische top vreest: 'Toptransfer voor gewilde Van Helden'

Sint-Truiden gaf de afgelopen jaren heel wat beloftevolle spelers een kans in het eerste elftal. ...

177
177
‘Kompany heeft monstertransfer van 100 miljoen euro beet’

Vincent Kompany werd dit seizoen landskampioen met Bayern München. Der Rekordmeister neemt zo ...

116
116
Pocognoli meldt gigantische Union-boost voor Anderlecht

Union SG neemt het in de Brusselse derby op tegen RSC Anderlecht. De formatie van Sebastien ...

118
118
'De Bruyne nadert nieuwe club: tweejarig contract op tafel'

Kevin De Bruyne is momenteel bezig aan zijn afscheidstournee bij Manchester City. Ondertussen draait ...

1309
1309

Meer sportnieuws