Na de interlandbreak wacht er komend weekend weer opnieuw competitievoetbal. Ook in de Jupiler Pro League, waar zondag onder meer de Oost-Vlaamse derby tussen Sporting Lokeren en AA Gent op het programma staat. In het verleden bijna een garantie op puntengewin voor de Buffalo’s.
Want de laatste overwinning van Lokeren tegen Gent dateert al van 22 september 2010. Toen werd de Oost-Vlaamse rivaal met een 3-2 nederlaag huiswaarts gestuurd. Het merendeel van de onderlinge duels eindigde echter op een gelijkspel. Sinds de laatste overwinning van Lokeren, werden er 18 duels afgewerkt in de competitie, waarin het maar liefst elf keer op een remise eindigde.
Het meest doelpuntrijke gelijkspel kwam er in 2015, toen er zes keer werd gescoord in een 3-3 spektakelstuk. Moses Simon tekende voor een hattrick. De wedstrijd eindigde ook drie keer op 2-2, het meest recent in 2013. De overige zeven wedstrijden werden winnend afgesloten door de Buffalo’s. Vorig seizoen eindigde het duel op Daknam op 0-0, thuis won AA Gent met 3-0.
🚀 KAA Gent-fans lezen nu:
Wat wordt het zondag?
De Jonghe Kevin