Levert topdeal Anderlecht meteen vervanger Dendoncker op?

516 stemmen
Levert topdeal Anderlecht meteen vervanger Dendoncker op?

RSC Anderlecht presteert dit seizoen vrij wisselvallig en laat het vooral afweten in de Champions League, desondanks blijft één speler gevolgd worden door verschillende eliteclubs uit Europa. Zo werden ploegen als AC Milan, Atletico Madrid, PSG en Manchester United de voorbije weken allen in verband gebracht met Leander Dendoncker. Maar het is vooral de naam van AS Monaco die blijft vallen.


De Monegasken, die ook al maatje Youri Tielemans wegplukten bij RSCA, hadden Dendoncker afgelopen zomer al met stip op de verlanglijst staan. De voorwaarde voor een transfer was echter dat Fabinho zou vertrekken en ondanks een pak interesse bleef de Braziliaan in het Prinsdom actief. Maar volgens BuzzSports liggen de kaarten inmiddels anders. Zo zou de interesse in Dendoncker niet langer gekoppeld zijn aan een transfer van Fabinho.

Monaco nam afgelopen zomer immers ook Soualiho Meïté over van Zulte Waregem, maar die kon zijn uitstekende seizoen niet bevestigen. Coach Leonardo Jardim zou dan ook de opdracht hebben gegeven om Meïté te verkopen en als vervanger zou Dendoncker de overstap naar het Stade Louis II moeten maken. Om Anderlecht te overtuigen zou ASM zo'n 25 miljoen euro over hebben.

Het is echter onwaarschijnlijk dat RSCA zijn steunpilaar in januari laat gaan, tenzij er natuurlijke een geschikte vervanger wordt aangetrokken. En dan kijken we opnieuw richting Meïté. De Ivoriaanse Fransman was afgelopen zomer al in beeld bij de Brusselaars en ook Hein Vanhaezebrouck uitte er zich al lovend over. Door Meïté in de deal op te nemen zou Monaco de transfersom ietwat kunnen drukken en lijken alle partijen er hun voordeel uit te halen. Maar voor alle duidelijkheid: van dergelijke overeenkomst is op dit moment geen sprake.

LEES OOK: 'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Meïté zou een ideale vervanger voor Dendoncker zijn ...

Meest recent

Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

43
43
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

51
51
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

20
20
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

249
249
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

103
103
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

357
357
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

41
41
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

98
98
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

39
39
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

278
278
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

621
621
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

440
440
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

132
132
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

999
999
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

172
172
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

73
73
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

617
617
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

231
231
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

482
482
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

238
238
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

269
269
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1214
1214
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

618
618
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

332
332
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

293
293

Meer sportnieuws