Levert topdeal Anderlecht meteen vervanger Dendoncker op?

516 stemmen
Levert topdeal Anderlecht meteen vervanger Dendoncker op?

RSC Anderlecht presteert dit seizoen vrij wisselvallig en laat het vooral afweten in de Champions League, desondanks blijft één speler gevolgd worden door verschillende eliteclubs uit Europa. Zo werden ploegen als AC Milan, Atletico Madrid, PSG en Manchester United de voorbije weken allen in verband gebracht met Leander Dendoncker. Maar het is vooral de naam van AS Monaco die blijft vallen.


De Monegasken, die ook al maatje Youri Tielemans wegplukten bij RSCA, hadden Dendoncker afgelopen zomer al met stip op de verlanglijst staan. De voorwaarde voor een transfer was echter dat Fabinho zou vertrekken en ondanks een pak interesse bleef de Braziliaan in het Prinsdom actief. Maar volgens BuzzSports liggen de kaarten inmiddels anders. Zo zou de interesse in Dendoncker niet langer gekoppeld zijn aan een transfer van Fabinho.

Monaco nam afgelopen zomer immers ook Soualiho Meïté over van Zulte Waregem, maar die kon zijn uitstekende seizoen niet bevestigen. Coach Leonardo Jardim zou dan ook de opdracht hebben gegeven om Meïté te verkopen en als vervanger zou Dendoncker de overstap naar het Stade Louis II moeten maken. Om Anderlecht te overtuigen zou ASM zo'n 25 miljoen euro over hebben.

Het is echter onwaarschijnlijk dat RSCA zijn steunpilaar in januari laat gaan, tenzij er natuurlijke een geschikte vervanger wordt aangetrokken. En dan kijken we opnieuw richting Meïté. De Ivoriaanse Fransman was afgelopen zomer al in beeld bij de Brusselaars en ook Hein Vanhaezebrouck uitte er zich al lovend over. Door Meïté in de deal op te nemen zou Monaco de transfersom ietwat kunnen drukken en lijken alle partijen er hun voordeel uit te halen. Maar voor alle duidelijkheid: van dergelijke overeenkomst is op dit moment geen sprake.

LEES OOK: ‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

Meïté zou een ideale vervanger voor Dendoncker zijn ...

Meest recent

'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

62
62
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

20
20
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

60
60
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

99
99
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

19
19
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

377
377
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

129
129
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

118
118
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

39
39
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

78
78
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

59
59
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

384
384
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

232
232
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

515
515
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

165
165
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

107
107
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

133
133
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

156
156
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

199
199
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

171
171
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

146
146
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

522
522
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

620
620
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

979
979
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

281
281

Meer sportnieuws