Levert topdeal Anderlecht meteen vervanger Dendoncker op?

door
Levert topdeal Anderlecht meteen vervanger Dendoncker op?

RSC Anderlecht presteert dit seizoen vrij wisselvallig en laat het vooral afweten in de Champions League, desondanks blijft één speler gevolgd worden door verschillende eliteclubs uit Europa. Zo werden ploegen als AC Milan, Atletico Madrid, PSG en Manchester United de voorbije weken allen in verband gebracht met Leander Dendoncker. Maar het is vooral de naam van AS Monaco die blijft vallen.


De Monegasken, die ook al maatje Youri Tielemans wegplukten bij RSCA, hadden Dendoncker afgelopen zomer al met stip op de verlanglijst staan. De voorwaarde voor een transfer was echter dat Fabinho zou vertrekken en ondanks een pak interesse bleef de Braziliaan in het Prinsdom actief. Maar volgens BuzzSports liggen de kaarten inmiddels anders. Zo zou de interesse in Dendoncker niet langer gekoppeld zijn aan een transfer van Fabinho.

Monaco nam afgelopen zomer immers ook Soualiho Meïté over van Zulte Waregem, maar die kon zijn uitstekende seizoen niet bevestigen. Coach Leonardo Jardim zou dan ook de opdracht hebben gegeven om Meïté te verkopen en als vervanger zou Dendoncker de overstap naar het Stade Louis II moeten maken. Om Anderlecht te overtuigen zou ASM zo'n 25 miljoen euro over hebben.

Het is echter onwaarschijnlijk dat RSCA zijn steunpilaar in januari laat gaan, tenzij er natuurlijke een geschikte vervanger wordt aangetrokken. En dan kijken we opnieuw richting Meïté. De Ivoriaanse Fransman was afgelopen zomer al in beeld bij de Brusselaars en ook Hein Vanhaezebrouck uitte er zich al lovend over. Door Meïté in de deal op te nemen zou Monaco de transfersom ietwat kunnen drukken en lijken alle partijen er hun voordeel uit te halen. Maar voor alle duidelijkheid: van dergelijke overeenkomst is op dit moment geen sprake.

LEES OOK: Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Meïté zou een ideale vervanger voor Dendoncker zijn ...

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

65
65
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

199
199
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

133
133
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

157
157
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

251
251
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

79
79
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

613
613
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

307
307
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

197
197
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

317
317
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

219
219
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

383
383
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

361
361
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

489
489
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

223
223
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

425
425
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

390
390
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

296
296
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

309
309
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws