Levert topdeal Anderlecht meteen vervanger Dendoncker op?

door
Levert topdeal Anderlecht meteen vervanger Dendoncker op?

RSC Anderlecht presteert dit seizoen vrij wisselvallig en laat het vooral afweten in de Champions League, desondanks blijft één speler gevolgd worden door verschillende eliteclubs uit Europa. Zo werden ploegen als AC Milan, Atletico Madrid, PSG en Manchester United de voorbije weken allen in verband gebracht met Leander Dendoncker. Maar het is vooral de naam van AS Monaco die blijft vallen.


De Monegasken, die ook al maatje Youri Tielemans wegplukten bij RSCA, hadden Dendoncker afgelopen zomer al met stip op de verlanglijst staan. De voorwaarde voor een transfer was echter dat Fabinho zou vertrekken en ondanks een pak interesse bleef de Braziliaan in het Prinsdom actief. Maar volgens BuzzSports liggen de kaarten inmiddels anders. Zo zou de interesse in Dendoncker niet langer gekoppeld zijn aan een transfer van Fabinho.

Monaco nam afgelopen zomer immers ook Soualiho Meïté over van Zulte Waregem, maar die kon zijn uitstekende seizoen niet bevestigen. Coach Leonardo Jardim zou dan ook de opdracht hebben gegeven om Meïté te verkopen en als vervanger zou Dendoncker de overstap naar het Stade Louis II moeten maken. Om Anderlecht te overtuigen zou ASM zo'n 25 miljoen euro over hebben.

Het is echter onwaarschijnlijk dat RSCA zijn steunpilaar in januari laat gaan, tenzij er natuurlijke een geschikte vervanger wordt aangetrokken. En dan kijken we opnieuw richting Meïté. De Ivoriaanse Fransman was afgelopen zomer al in beeld bij de Brusselaars en ook Hein Vanhaezebrouck uitte er zich al lovend over. Door Meïté in de deal op te nemen zou Monaco de transfersom ietwat kunnen drukken en lijken alle partijen er hun voordeel uit te halen. Maar voor alle duidelijkheid: van dergelijke overeenkomst is op dit moment geen sprake.

LEES OOK: WK-selectie op spel: Duivel faalt hopeloos onder ogen Garcia

Meïté zou een ideale vervanger voor Dendoncker zijn ...

Meest recent

STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

13
13
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

49
49
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

43
43
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

33
33
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

10
10
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

38
38
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

12
12
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

148
148
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

117
117
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

72
72
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

135
135
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

263
263
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

241
241
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

56
56
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

116
116
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

212
212
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

125
125
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

190
190
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

189
189
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

422
422
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

365
365
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

186
186
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

244
244
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

172
172
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

139
139

Meer sportnieuws