Levert topdeal Anderlecht meteen vervanger Dendoncker op?

door
Levert topdeal Anderlecht meteen vervanger Dendoncker op?

RSC Anderlecht presteert dit seizoen vrij wisselvallig en laat het vooral afweten in de Champions League, desondanks blijft één speler gevolgd worden door verschillende eliteclubs uit Europa. Zo werden ploegen als AC Milan, Atletico Madrid, PSG en Manchester United de voorbije weken allen in verband gebracht met Leander Dendoncker. Maar het is vooral de naam van AS Monaco die blijft vallen.


De Monegasken, die ook al maatje Youri Tielemans wegplukten bij RSCA, hadden Dendoncker afgelopen zomer al met stip op de verlanglijst staan. De voorwaarde voor een transfer was echter dat Fabinho zou vertrekken en ondanks een pak interesse bleef de Braziliaan in het Prinsdom actief. Maar volgens BuzzSports liggen de kaarten inmiddels anders. Zo zou de interesse in Dendoncker niet langer gekoppeld zijn aan een transfer van Fabinho.

Monaco nam afgelopen zomer immers ook Soualiho Meïté over van Zulte Waregem, maar die kon zijn uitstekende seizoen niet bevestigen. Coach Leonardo Jardim zou dan ook de opdracht hebben gegeven om Meïté te verkopen en als vervanger zou Dendoncker de overstap naar het Stade Louis II moeten maken. Om Anderlecht te overtuigen zou ASM zo'n 25 miljoen euro over hebben.

Het is echter onwaarschijnlijk dat RSCA zijn steunpilaar in januari laat gaan, tenzij er natuurlijke een geschikte vervanger wordt aangetrokken. En dan kijken we opnieuw richting Meïté. De Ivoriaanse Fransman was afgelopen zomer al in beeld bij de Brusselaars en ook Hein Vanhaezebrouck uitte er zich al lovend over. Door Meïté in de deal op te nemen zou Monaco de transfersom ietwat kunnen drukken en lijken alle partijen er hun voordeel uit te halen. Maar voor alle duidelijkheid: van dergelijke overeenkomst is op dit moment geen sprake.

LEES OOK: Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Meïté zou een ideale vervanger voor Dendoncker zijn ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

5
5
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

31
31
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

25
25
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

75
75
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

161
161
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

14
14
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

299
299
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

635
635
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

120
120
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

19
19
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

75
75
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

84
84
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

103
103
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

446
446
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

264
264
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

130
130
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

112
112
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

412
412
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

594
594
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

325
325
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

139
139
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

106
106
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

85
85
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

156
156
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

32
32

Meer sportnieuws