Benzema doet boekje open na sekstape-affaire

door
Benzema doet boekje open na sekstape-affaire

Spits Karim Benzema raakte een paar jaar geleden in opspraak door zijn betrokkenheid bij een sekstapeschandaal van middenvelder Matthieu Valbuena. Sindsdien heeft de contractspeler van Real Madrid geen wedstrijd meer voor het Franse nationale team gespeeld.


In de zomer van 2016 claimde de goalgetter nog dat er racistische motieven speelden bij bondscoach Didier Deschamps. In gesprek met Canal+ vertelt hij nu: "Er waren al verhalen voor de affaire met de sekstape. Maar ik vind dat je alles wat buiten het veld niet mee moet laten tellen, op die manier win je prijzen. Ik heb geen problemen met de bondscoach, maar ik zal waarschijnlijk niet voor Frankrijk spelen zolang hij er is. De publieke opinie heeft altijd zwaar geteld en Deschamps heeft waarschijnlijk onder druk gestaan. Het is moeilijk om straks niet op het WK te kunnen spelen, begrijp me niet verkeerd. Ik heb geen problemen met de spelers van het Franse team."

Benzema beweert dat hij nog steeds goed in de groep ligt bij Les Blues. "Ik kom enkele spelers weleens tegen en het is altijd goed om ze te zien. Ik ben geen stoorzender, maar mijn imago is gewoon niet goed. Het is geen zaak dat ik Deschamps moet bellen of hij mij. Ik heb hem voor het EK 2016 gesproken en toen kon hij geen goede uitleg geven. Ik respecteer hem en hij respecteerde mij ook, tot hij me plotseling de rug toe keerde. Dat is erg pijnlijk."

LEES OOK: Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Een Benzema in vorm moet altijd in de Franse selectie zitten ...

Meest recent

'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

0
0
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

33
33
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

91
91
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

235
235
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

35
35
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

51
51
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

754
754
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

220
220
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

546
546
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

156
156
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

361
361
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

40
40
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

125
125
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

50
50
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

52
52
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

71
71
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

337
337
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

447
447
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

221
221
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

160
160
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

624
624
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

1003
1003
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

79
79
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

320
320
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

35
35

Meer sportnieuws