Benzema doet boekje open na sekstape-affaire

174 stemmen
Benzema doet boekje open na sekstape-affaire

Spits Karim Benzema raakte een paar jaar geleden in opspraak door zijn betrokkenheid bij een sekstapeschandaal van middenvelder Matthieu Valbuena. Sindsdien heeft de contractspeler van Real Madrid geen wedstrijd meer voor het Franse nationale team gespeeld.


In de zomer van 2016 claimde de goalgetter nog dat er racistische motieven speelden bij bondscoach Didier Deschamps. In gesprek met Canal+ vertelt hij nu: "Er waren al verhalen voor de affaire met de sekstape. Maar ik vind dat je alles wat buiten het veld niet mee moet laten tellen, op die manier win je prijzen. Ik heb geen problemen met de bondscoach, maar ik zal waarschijnlijk niet voor Frankrijk spelen zolang hij er is. De publieke opinie heeft altijd zwaar geteld en Deschamps heeft waarschijnlijk onder druk gestaan. Het is moeilijk om straks niet op het WK te kunnen spelen, begrijp me niet verkeerd. Ik heb geen problemen met de spelers van het Franse team."

Benzema beweert dat hij nog steeds goed in de groep ligt bij Les Blues. "Ik kom enkele spelers weleens tegen en het is altijd goed om ze te zien. Ik ben geen stoorzender, maar mijn imago is gewoon niet goed. Het is geen zaak dat ik Deschamps moet bellen of hij mij. Ik heb hem voor het EK 2016 gesproken en toen kon hij geen goede uitleg geven. Ik respecteer hem en hij respecteerde mij ook, tot hij me plotseling de rug toe keerde. Dat is erg pijnlijk."

LEES OOK: Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Een Benzema in vorm moet altijd in de Franse selectie zitten ...

Meest recent

AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

2
2
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

24
24
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

1
1
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

70
70
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

58
58
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

51
51
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

106
106
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

236
236
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

163
163
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

97
97
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

297
297
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

654
654
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

113
113
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

282
282
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

156
156
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

83
83
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

78
78
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

230
230
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

729
729
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

60
60
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

75
75
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

496
496
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

475
475
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

595
595
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1204
1204

Meer sportnieuws